25 lat to mało za mord i spalenie

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

25 lat to mało za mord i spalenie

Jarosław Miłkowski

Prokurator Mariusz Dąbkowski od początku chciał, żeby bracia Piotr Ż i Krzysztof K. dostali dożywocie za zabójstwo i spalenie zwłok. Wyrok sądu apelacyjnego ponownie otwiera do tego drogę.

- Sąd uznał apelację prokuratora i też był zdania, że kara 25 lat więzienia była za niska. W sprawie orzeczenia kary cofnął więc sprawę do ponownego rozpatrzenia – mówił nam wczoraj w południe sędzia Janusz Jaromin, rzecznik Sądu Apelacyjnego w Szczecinie. Relacjonował wyrok, jaki kilkadziesiąt minut wcześniej zapadł w głośnej sprawie zabójstwa z osiedla Słonecznego w Gorzowie.

Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.