7-letnia dziewczynka zginęła w studzience [WIDEO]

Czytaj dalej
Jarosław Miłkowski

7-letnia dziewczynka zginęła w studzience [WIDEO]

Jarosław Miłkowski

Matka szukała córki. Ciało było w studzience przed domem.

– Boże, to chyba moja wnuczka – mówił starszy mężczyzna, gdy w sobotę wieczorem zajechał przed jeden z domów przy ul. Szczecińskiej. Po chwili wracał z płaczem.

Kilka godzin wcześniej z przydomowej studzienki strażacy wyłowili tu ciało 7-letniej dziewczynki. Około godziny 15 jej zaginięcie matka zgłosiła policji. Niewiele ponad godzinę później ciało dziecka strażacy znaleźli w zbiorniku, który znajduje się ledwie parę kroków od domu. Matka i jej konkubent (oboje w wieku około 40 lat) zostali zatrzymani.
Dziś ma się odbyć sekcja zwłok dziewczynki.

Więcej przeczytasz w papierowym wydaniu Gazety Lubuskiej oraz w wydaniu PLUS.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.