Aktywni i twórczy - na start! Zaprasza bałucki ośrodek kultury

Aktywni i twórczy - na start! Zaprasza bałucki ośrodek kultury

Do najbliższej środy, 14 listopada, można zgłaszać się do XV Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów „Rewia Talentów - Mikrofon dla Seniora”, który organizuje Centrum Twórczości „Lutnia” Bałuckiego Ośrodka Kultury przy ul. Łanowej 14. Przegląd odbędzie się tam 16 listopada o godz. 15.

Do udziału w przeglądzie zaproszeni są aktywni i twórczy łodzianie w wieku 60+. Celem przeglądu jest rozwój aktywności twórczej seniorów, propagowanie własnych pomysłów artystycznych, integracja środowiska osób starszych, promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu oraz zapobieganie problemom samotności wśród seniorów i tworzenie miejsca przyjaznego artystom dojrzałym.

W wydarzeniu mogą wziąć udział seniorzy – soliści, instrumentaliści, zespoły ludowe, wokalne, wokalno-instrumentalne, taneczne, kabaretowe, teatralne oraz autorzy twórczości literackiej z Łodzi i województwa łódzkiego.

Warunkiem uczestnictwa w Rewii Talentów 2018 jest przygotowanie programu artystycznego składającego się z dowolnie wybranej formy zgodnie z regulaminem przeglądu oraz złożenie podpisanej karty zgłoszenia w sekretariacie Centrum Twórczości „Lutnia”.

Najlepszym wykonawcom zostanie przyznany „Złoty Talent” oraz pamiątkowe dyplomy. Więcej informacji pod numerem (42) 652-62-27 i na stronie internetowej www.boklodz.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.