Magdalena Siemińska

Alicja Kolasińska: Nie wiem, czy Polska jest na mnie gotowa

Alicja Kolasińska: Nie wiem, czy Polska jest na mnie gotowa Fot. Paweł Wądołowski
Magdalena Siemińska

Jedni zarzucają jej szydzenie z wiary, inni podkreślają, że Łomża się jej wstydzi. Rozmawiamy z 24- letnią Alicją Kolasińską, wokalistką z Łomży, której teledyski (nagrywane pod pseudonimem Nicki Queen) wzbudzają kontrowersje.

Pani piosenka „To nie ja“ ma już ponad 3 miliony odtworzeń na Youtubie, utwór „Na jedną chwilę” - prawie milion odsłon, a „Smakuj mnie” - prawie 300 tysięcy. Skąd taki sukces?

Fani często mówią, że słowa moich piosenek są łatwe do zapamiętania, a muzyka skoczna, rytmiczna i uzależniająca. Łatwiej jest im się bawić przy czymś, co mogą sobie zanucić i stąd ten sukces.

W dalszej części wywiadu Alicja Kolasińska odpowiada m.in. na te pytania:

Nie uważa pani, że te teledyski są erotyczne i wulgarne?

Pozostało jeszcze 94% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Magdalena Siemińska

Jestem dziennikarką tworzącą materiały o tematyce społecznej, kulturalnej, ale również politycznej. W czasie trwania mojej przygody z dziennikarstwem spotkałam się już wielokrotnie z problemami ludzi, które wcześniej, wydawałoby się, że bez wyjścia ostatecznie udało się rozwiązać. Swoją pracę określam jako przygodę i misję, a do każdego problemu naszych Czytelników staram się podchodzić w taki sposób w jaki chciałabym, aby podchodzono do mnie. Nie boję się pisania o sprawach trudnych, a wręcz przeciwnie te jeszcze bardziej mnie angażują. W publikowanych przeze mnie artykułach piszę także o wydarzeniach kulturalnych zarówno tych większych jak i mniejszych, staram się w nich uczestniczyć, a za pomocą przygotowywanej przeze mnie fotorelacji przekazać naszym Czytelnikom klimat każdego z wydarzeń.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.