Andrzej Piątek wygrał 1000 zł w loterii "Mieszkanie za czytanie"

Czytaj dalej
Fot. Tomasz Gnap
Ula Sobol

Andrzej Piątek wygrał 1000 zł w loterii "Mieszkanie za czytanie"

Ula Sobol

W czwartek, 26 października wylosowaliśmy 9 nagród pieniężnych: 1x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5x500 zł. Wśród laureatów był Andrzej Piątek. Nasz Czytelnik wygrał 1000 zł. Gratulujemy!

Drugie losowanie odbyło się w czwartek, 26 października. Rozdaliśmy łącznie 10 500 zł. Wylosowaliśmy: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.

Andrzej Piątek Świętoniowa w loterii Nowin „Mieszkanie za czytanie” wygrał 1000 zł.- Znajomy zadzwonił następnego dnia po losowaniu i poinformował mnie, że znajduje się na liście nagrodzonych - mówi nasz laureat.- W loterii Nowin gram od samego początku. Kupony zbierałem w poprzednich edycjach, ale teraz zdecydowałem się na prenumeratę, aby nie przegapić ani jednego numeru kuponu. Listonosz dostarcza mi gazetę codziennie do domu i nie muszę się martwić, że na przykład braknie jej w sklepie. Dodatkowo jako prenumerator mogę skorzystać z Kart Prenumeratora, które dają więcej szans w loterii.

Wygrane pieniądze przydadzą się naszemu laureatowi na codzienne wydatki.

- Bardzo się cieszę, że w końcu szczęcie uśmiechnęło się do mnie, bo ta wygrana się bardzo mi się przyda - wyznaje nasz Czytelnik. - Teraz też wiem, że opłaca się grać w loterię Nowin.

Pana Andrzeja w Nowinach najbardziej interesują informacje sportowe. - Szczególnie poniedziałkowy dodatek stadion. Czytam także strony regionalne. Czasami zaglądam też na portal Nowiny24.pl aby obejrzeć zdjęcia z wydarzeń - wylicza nasz Czytelnik.

Włącz się do gry o gotówkę i mieszkanie

Czytelniku! Marzysz o wygraniu mieszkania o wartości 305 000 zł lub gotówki? Koniecznie musisz zacząć czytać Nowiny.

W każdej chwili możesz dołączyć do gry i sam wybierasz najwygodniejszą dla siebie formę udziału w grze. Możesz zbierać kupony lub kupić abonament dostępu do treści elektronicznych.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Zdecydowałeś się na zakup abonamentu dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin i zyskałeś prawie 2 razy więcej szans na wygraną niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku.

Uczestnikowi, który zakupił miesięczny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługują 4 Karty Abonamentowe. Uczestnikowi, który zakupił kwartalny abonament dostępu do treści elektronicznych, przysługuje 12 Kart Abonamentowych.

Karty abonamentowe, które w twoim imieniu drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Życzymy szczęścia naszym Czytelnikom w kolejnych losowaniach loterii „Mieszkanie za czytanie”.

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.