Rajmund Wełnic

Basen w Szczecinku kontra rodzice małych dzieci. Maluchy z zakazem wstępu

Basen w Szczecinku kontra rodzice małych dzieci. Maluchy z zakazem wstępu Fot. archiwum
Rajmund Wełnic

Dzieci - nawet w pieluchach kąpielowych - nie mają wstępu na basen rekreacyjny w Szczecinku. Został im się tylko brodzik. Zakaz wchodzenia małych dzieci w pieluchomajtkach do basenu rekreacyjnego Aqua Tur w Szczecinku wprowadzono po kolejnym „incydencie kałowym”.

Nieczystości z pieluszki kąpiącego się maluszka dostały się do wody.

- Basen rekreacyjny jest połączony ze zjeżdżalnią, w efekcie nabrudzone są obie części - mówi Beata Bracka, prezes spółki basenowej, która wydała zarządzenie zakazujące wchodzenia do niecki rekreacyjnej dzieciom w pieluchach.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.