Bella Vista - w realizacji II i III etap inwestycji

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Bella Vista - w realizacji II i III etap inwestycji

Materiał informacyjny

Bella Vista to nowoczesne Osiedle zlokalizowane pomiędzy Wietrznia i Telegrafem. Już teraz możesz stać się częścią zupełnie unikatowego miejsca na mapie Kielc, pretendującego do miana nowego serca tego kwartału miasta. Miejsca, w którym masz szansę rozpocząć nowe, lepsze, pełniejsze życie. Poznaj Osiedle BELLA VISTA i przekonaj się, co naprawdę oznacza piękny widok!

Przy ul. Generała Andersa, w otoczeniu wspaniałych terenów zielonych, powstaje wyjątkowa, wieloetapowa inwestycja, której głównymi cechami są kameralność, komfort i nowoczesność.

Z WIDOKIEM NA KOMFORTOWE MIESZKANIE

II etap to kolejne dwa dwusegmentowe budynki z garażami w części podziemnej. Znajdą się tu zarówno lokale usługowe z przeznaczeniem na handel, usługi i biura na kondygnacjach I i II, jak i 63 lokale mieszkalne na wyższych kondygnacjach o zróżnicowanym metrażu od 35 m2 do 93 m2. Pierwszy budynek to dwa segmenty 4 kondygnacyjne, drugi budynek to jeden segment 4 kondygnacyjny, a kolejny 8 kondygnacyjny, gdzie z najwyższych pięter będzie rozpościerał się piękny widok na panoramę Kielc.

III etap to kolejne dwa 5-kondygnacyjne budynki z garażami w części podziemnej. Etap ten obejmuje budowę 117 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu od 25 m2 do 89 m2. W garażach podziemnych znajdą się komórki i boksy lokatorskie oraz 127 miejsc postojowych.


Z WIDOKIEM NA DOBRY DZIEŃ

Zamieszkaj na Osiedlu BELLA VISTA – w miejscu, które powstaje z myślą o ludziach takich jak Ty - ludziach, którzy chcą być blisko, a jednocześnie pragną uniknąć zgiełku i chaosu. To tutaj osiągniesz wewnętrzną harmonię i dowiesz się, co oznacza prawdziwy relaks w zaciszu własnego mieszkania.

LOKALIZACJA

Wspaniały widok na Telegraf, bliskość obszarów rekreacyjnych, dobre skomunikowanie z centrum miasta czyni tę część Kielc bardzo atrakcyjną. Okoliczne tereny zielone wprost zachęcają do joggingu, jazdy na rowerze czy spacerów z psem.

WSZĘDZIE NA CZAS

Stąd zdążysz i do kina, na zebranie w szkole, i na spotkanie z klientem. Ta część Kielc jest dobrze skomunikowana z centrum - jeżdżą tu autobusy linii nr 1, 3, 11, 25, 33, 34, 41, 104, 108, 12. Ponadto dzięki przeprowadzonemu remontowi ulicy Wojska Polskiego szybko dotrzesz autem, tam gdzie chcesz.

ATUTY INWESTYCJI


Adres Inwestycji i Biura Sprzedaży:

Osiedle Bella Vista
Ul. Gen. W. Andersa 3 m.14
25-217 Kielce

Inwestor: Perfect Alfa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Bilcza, ul. Bukowa 2A 26-026 Morawica
Tel. 517 959 998
Tel. 605 081 885
Tel. 601 833 900

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.