Maksymilian Rybicki

Bezpłatne całodzienne konsultacje m.in. z kardiologiem, ortopedą i diabetologiem

Bezpłatne całodzienne konsultacje m.in. z kardiologiem, ortopedą i diabetologiem
Maksymilian Rybicki

W przychodni „Lecznicza” przy ul. Leczniczej 6 jutro, 20 lipca, w godz. 9 - 16 będą prowadzone konsultacje lekarskie pod hasłem „Dieta czyni cuda”. Organizatorem jest Miejskie Centrum Medyczne im. Jonshera w Łodzi. Będzie można wziąć udział w wykładzie i warsztacie pt. „Dlaczego higiena rąk jest tak istotna w profilaktyce zakażeń?”oraz w wykładzie „Działanie systemu opieki zdrowotnej, na czym polega opieka skoordynowana, czego możemy wymagać od personelu medycznego?”.

Dietetyk wyjaśni, co to są probiotyki i gdzie można je znaleźć, opowie także o diecie seniora. Nie zabraknie mierzenia, ważenia, obliczania wskaźnika BMI i pomiaru ciśnienia. Chętni będą mogli przebadać stopy i poradzić się w kwestii wkładek korekcyjnych. Do dyspozycji łodzian będą kardiolog, endokrynolog, pulmonolog i ortopeda. Jeśli je mamy, możemy zabrać ze sobą wyniki ostatnich badań. Potrzebny będzie także dowód osobisty. Zapisy w dniu konsultacji w godz. 9 - 10 pod numerem (42) 256-51-11. Udział jest bezpłatny.

Za tydzień, 27 lipca, w szpitalu im. Jordana przy ul. Przyrodniczej 7/9 w godz. 9 - 16 odbędą się konsultacje „Latem o zdrowiu”. Zainteresowani dowiedzą się więcej o chorobie Hashimoto oraz jak pacjent powinien rozmawiać z lekarzem i pielęgniarką w szpitalu. Będzie też można zważyć się i zmierzyć. Na pacjentów będą czekali kardiolog, endokrynolog, diabetolog i ortopeda. Rejestracja będzie prowadzona w dniu konsultacji w godz. 9 - 10 pod numerem (42) 655-66-60, wew. 413. Udział jest bezpłatny.

Maksymilian Rybicki

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.