Black Friday w Galerii Łódzkiej!

Czytaj dalej

Black Friday w Galerii Łódzkiej!

Black Price Day - czyli rabatowy Czarny Piątek w Galerii Łódzkiej

24-ego listopada obchodzimy Czarny Piątek, który na całym świecie stał się synonimem udanych zakupów w dobrych cenach. W Galerii Łódzkiej rabaty sięgną nawet do -50%!

Nazwy Czarny Piątek po raz pierwszy użyły media w 1981 roku. Miał być to dzień, w którym sprzedawcy odnotowują wysokie obroty, które zazwyczaj były zapisywane czarnym tuszem. „Czarne rachunki” oznaczały zatem całkiem „kolorowy” dochód.

Zgodnie ze światowym trendem, Galeria Łódzka proponuje „rabaty w czerni”. 24-ego listopada w centrum handlowym zagoszczą „MAN IN BLACK”, czyli „faceci w czerni”, którzy skutecznie likwidują wysokie ceny. Agenci „do zakupów specjalnych”, czyli nietypowi odźwierni, będą witać klientów i zapraszać do skorzystania z atrakcyjnych promocji.

„Black Price Day” to doskonała okazja zarówno dla osób ceniących sobie wysoką jakość w atrakcyjnej cenie oraz dla tych, którzy już dziś myślą o zakupie świątecznych prezentów dla najbliższych.

Mając na uwadze doskonałe skomunikowanie Galerii Łódzkiej, ilość miejsc parkingowych oraz bliskość trasy WZ, Centrum bez obaw stawia na piątkowe przeceny.

Warto zatem już dziś zaplanować „czarną” listę zakupów. Do zobaczenia w piątek!

Jakie promocje czekają na klientów tego dnia?
Lista salonów oferujących rabaty:

Galeria Łódzka
al. Piłsudskiego 15/23
galeria-lodzka.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.