Budopol – z zaufaniem

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Budopol – z zaufaniem

Materiał informacyjny

Warto nam zaufać, firma Budopol Development jest laureatem wielu prestiżowych konkursów.

Firma od kilkunastu lat obecna jest na rynku mieszkaniowym i jako deweloper posiadamy duże doświadczenie w przygotowaniu i realizacji tego typu inwestycji. Szeroko angażujemy się w rozwój miasta Suwałki oraz Giżycko proponując unikalne i nowoczesne rozwiązania mieszkaniowe oraz apartamentowe.

Zawsze pamiętamy i troszczymy się o komfort i bezpieczeństwo naszych klientów poprzez pomoc na każdym etapie wyboru i zakupu nieruchomości, pomagamy również w uzyskaniu kredytu.

Nasza Firma stara się odpowiadać na zapotrzebowanie rynku przez co dostosowujemy nasze domy i mieszkania do aktualnie panujących standardów, trendów i wymagań przyszłych mieszkańców.

Staramy się dbać o każdy detal wykonywanej przez nas inwestycji i stosować materiały budowlane najwyższej jakości aby zapewnić mieszkańcom jak największy komfort użytkowania. Wypełniając te założenia nasza Firma kształtuje trendy w Polskiej branży mieszkaniowej.

Dzięki ogromnej odpowiedzialności jaką przykładamy do realizacji naszych inwestycji już od wielu lat jesteśmy w stanie zadowolić najbardziej wymagających klientów.

budopol.suwalki.pl

Sprzedaż mieszkań i domów
tel. 660 480 465
tel. 602 514 547

Biuro sprzedaży:
ul. Sejneńska 42c, 16-400 Suwałki
Godziny otwarcia: pn – pt: od 7:00 do 15:00

Harmony – apartamenty w harmonii z otoczeniem

harmony.suwalki.pl

Budopol – z zaufaniem

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnym i malowniczym otoczeniu a jednocześnie chcesz być dobrze skomunikowany z miastem - ta wyjątkowa lokalizacja to idealna propozycja dla Ciebie.

Doskonała lokalizacja

W otoczeniu HARMONY Apartamenty można cieszyć się wieloma korzyściami i możliwościami, które sprawiają, że to miejsce jest atrakcyjne dla osób szukających apartamentu będącego w harmonii z otoczeniem.

Łatwy dostęp

Lokalizacja apartamentów zapewnia łatwy dostęp do miejsc pracy, szkół, placówek medycznych, centrów handlowych i innych ważnych punktów w mieście.

Park Północny

Apartamenty przy urokliwym małym parku to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających miejsca do relaksu.

Nowa Grunwaldzka - Nowa jakość życia

grunwaldzka.budopol.suwalki.pl

Budopol – z zaufaniem

Mieszkania o najwyższych standardach w mieście nieustająco się rozwijającym i piękniejącym.

Nowa Grunwaldzka jest projektem wyjątkowym. Od początku do końca inwestycji dokładamy wszelkich możliwych starań, aby każdy przyszły mieszkaniec mógł śmiało powiedzieć, że znalazł swoje miejsce, znalazł swój własny dom.

Piękny park na terenie osiedla, plac zabaw, urokliwa lokalizacja. Bliskie położenie przedszkola i sklepu, niskie czynsze.

Bezpieczeństwo, wygoda i dbałość o każdy detal to tylko kilka słów opisujących inwestycję Nowa Grunwaldzka. Nowa Grunwaldzka to 2, 3 i 4 pokojowe mieszkania z metrażami od 35m2 do 75m2, każde mieszkanie posiada balkon lub taras.

Pod budynkiem znajdują się garaże i nowoczesne, cichobieżne windy na wszystkich kondygnacjach. Wiemy, że nie wystarczy budować budynków, aby móc powiedzieć, że budujemy domy.

Różane Aleje

budopol.suwalki.pl

Budopol – z zaufaniem

Różane Aleje to przytulne osiedle o niskiej zabudowie, nawiązującej charakterem do przedmiejskiej dzielnicy miasta „Osiedle Piastów”.

Układ oraz architektura inwestycji została harmonijnie wkomponowana w istniejącą zabudowę ulicy Sikorskiego. Aby zapewnić jak największą wygodę w każdym z szeregów zlokalizowano tylko trzy domy. Zaledwie kilka kroków od osiedla znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, przedszkole i szkoła. W niedalekim sąsiedztwie zlokalizowane są również sklepy i punkty usługowe a także kościół i plac zabaw dla dzieci.

Przy osiedlu znajdują się również tereny zielone i rekreacyjne. Poranny jogging lub wieczorny spacer staną się codziennością dla osób które chcą związać swoją przyszłość z tym miejscem.

Przemyślany układ funkcjonalny pozwala na dużą dowolność aranżacji. Na parterze budynku znajdować się będzie przestronny salon, oddzielna kuchnia oraz WC.

Dodatkową powierzchnię stanowić będzie garaż wraz ze schowkiem do przechowywania rowerów, kosiarki, mebli ogrodowych i innych akcesoriów. Na piętrze przewidziano cztery przestronne pokoje sypialne oraz dużą łazienkę. Dwa pokoje posiadają wyjście na zadaszony taras.

Ważną cechą osiedla Różane Aleje jest fakt, że każdy dom posiada własny ogródek z tarasem. To idealne miejsce do relaksu i spotkań na świeżym powietrzu. Ogródki zapewniają mieszkańcom możliwość uprawy roślin, stworzenia przytulnej przestrzeni rekreacyjnej oraz organizowania letnich spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Dodatkowo, inwestycja Różane Aleje została wyposażona w panele fotowoltaiczne. Dzięki nim, domy na osiedlu mogą produkować własną energię elektryczną z odnawialnego źródła - promieniowania słonecznego. Fotowoltaika przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 oraz obniżenia kosztów energii elektrycznej dla mieszkańców.

Kolejnym elementem, który zwiększa komfort życia na osiedlu, jest wentylacja mechaniczna. Zapewnia ona stały dopływ świeżego powietrza do wnętrza domu, usuwając jednocześnie zanieczyszczenia i nadmiar wilgoci. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się zdrowym i komfortowym środowiskiem wewnątrz swoich domów.

Osiedle Różane Aleje jest również podłączone do ogrzewania miejskiego. Dzięki temu mieszkańcy mają pewność, że ich domy będą odpowiednio ogrzewane w sezonie zimowym, a koszty ogrzewania będą stabilne i przewidywalne. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, które przyczynia się do redukcji emisji zanieczyszczeń powietrza.

Dzięki tym udogodnieniom, osiedle Różane Aleje staje się idealnym miejscem do zamieszkania dla osób poszukujących spokojnej i przyjaznej przestrzeni z bliskością natury oraz nowoczesnymi rozwiązaniami zwiększającymi komfort życia.

Tu podaj tekst alternatywny

INNI WYSTAWCY TARGÓW MIESZKANIOWO-WNĘTRZARSKICH


Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.