Budowa Trasy Niepodległości. Mieszkańcy Leśnej Doliny mają dość. Nie ma dojścia do kościoła, sklepu, na przystanek

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Marta Gawina

Budowa Trasy Niepodległości. Mieszkańcy Leśnej Doliny mają dość. Nie ma dojścia do kościoła, sklepu, na przystanek

Marta Gawina

Obok trwa intensywna budowa trasy niepodległości. Choć postęp prac widać, okoliczni mieszkańcy tracą już cierpliwość. Mają dojść hałasu i problemów z komunikacją.

Kiedy wreszcie ten koszmar się skończy? Jesteśmy praktycznie odcięci od świata. Niech w końcu ktoś nas zauważy - zaalarmowała nas jedna z mieszkanek ul. Szarych Szeregów na Leśnej Dolinie.

W sąsiedztwie jej bloku powstaje trasa niepodległości. Plac budowy jest ogrodzony. Są wprawdzie wyznaczone objazdy i przejścia dla pieszych, ale na co dzień mieszkańcom życia nie ułatwiają.

Zdarza się, że mimo znaków zakazu niektórzy przechodzą skrótem przez plac budowy. Z takiego przejścia korzystają nawet rodzice z dziećmi. Jakie jeszcze problemy przysparza okolicznym mieszkańcom budowa Trasy Niepodległości? Przeczytasz o tym w płatnej części naszego serwisu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marta Gawina

Białostoczanka i dziennikarka z kilkunastoletnim stażem, którą świat ciągle potrafi zadziwić. Także świat polityki, który na co dzień przybliżam naszym Czytelnikom. Ustalam kto, z kim, dlaczego i co z tego mamy. "Buduję" też drogi, pilnuję komunikacji . Choć łopat nie wbijam, staram się być na bieżąco z najważniejszymi inwestycjami w Białymstoku i województwie podlaskim. Tak, tak czekamy na S19...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.