BUDREX - drzwi i okna z drewna

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

BUDREX - drzwi i okna z drewna

Materiał informacyjny

NASZA FIRMA OFERUJE WYKONYWANIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUGI ZWIĄZANE Z WYKONYWANIEM DRZWI OKIEN ORAZ USŁUGI PRACOWNI STOLARSKIEJ.

DRZWI

Profesjonalne oraz wysokiej jakości drzwi które oferujemy Państwu wykonujemy z najwyższą starannością dopasowując je indywidualnie pod każde zamówienie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą produktów. Oferujemy drzwi zewnętrzne, wewnętrzne oraz techniczne.

OKNA

Oferujemy okna drewniane w systemie DJ 68 i 78, z szybami niskoemisyjnymi, zespolonymi w pakiecie dwu lub trzyszybowym o współczynniku przenikania ciepła od 0,6 W/m2K i izolacyjności akustycznej na poziome 32 dB, dzięki czemu zwiększa się termoizolacyjność budynku. Oprócz szyb standardowych proponujemy szyby antywłamaniowe, dźwiękochłonne, matowe i ornamentowe. Okna wykonujemy z sosny oraz mahoniu, malowane są według palety firmy TEKNOS lub palety RAL/NCS.

W naszej ofercie posiadamy także okna i drzwi na rynek skandynawski, francuski oraz angielski.

PRACOWNIA

Firma Budrex może się pochwalić nie tylko wykonywaniem drzwi i okien ale również na specjalne życzenie udostępnia usługi pracowni stolarskiej oferującej profesjonalne wykonanie obróbki drewna z naciskiem na jakość oraz design.

MONTAŻ

Wykfalifikowany personel oraz wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować Państwu kompleksową usługę. Nasza firma świadczy usługi montażu zakupionego u nas towaru. Dzięki temu będą mogli się Państwo cieszyć wieloletnim sprawnym działaniem naszych produktów.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE "BUDREX"

ul. Południowa 3/5, 97-310 Srock/poczta Moszczenica

Tel. 603 181 990
E-mail: [email protected]
http://www.budrex.pl/
https://www.facebook.com/Budrex-1929924187239760
https://www.instagram.com/budrex_wooden_doors/
Tu podaj tekst alternatywny
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.