Izabela Krzewska

Były żołnierz skazany za zamordowanie prostytutki

Na czwartkowej rozprawie przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku nie było oskarżonego. Robert J. przebywa  w suwalskim areszcie Fot. 123rf Na czwartkowej rozprawie przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku nie było oskarżonego. Robert J. przebywa w suwalskim areszcie
Izabela Krzewska

Robert J. usłyszał nieprawomocny wyrok 25 lat więzienia. Podczas jednej ze schadzek zadał kobiecie 12 ciosów nożem, wcześniej ją dusił - tak uznał sąd pierwszej instancji. Były żołnierz najpierw przyznał się do winy.

Aktualnie obrona próbuje dowieść, że oskarżony był niepoczytalny, a zbrodnia była efektem stresu pourazowego po zagranicznych misjach.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.