Izabela Krzewska

Były żołnierz skazany za zamordowanie prostytutki

Na czwartkowej rozprawie przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku nie było oskarżonego. Robert J. przebywa  w suwalskim areszcie Fot. 123rf Na czwartkowej rozprawie przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku nie było oskarżonego. Robert J. przebywa w suwalskim areszcie
Izabela Krzewska

Robert J. usłyszał nieprawomocny wyrok 25 lat więzienia. Podczas jednej ze schadzek zadał kobiecie 12 ciosów nożem, wcześniej ją dusił - tak uznał sąd pierwszej instancji. Były żołnierz najpierw przyznał się do winy.

Aktualnie obrona próbuje dowieść, że oskarżony był niepoczytalny, a zbrodnia była efektem stresu pourazowego po zagranicznych misjach.

Pozostało jeszcze 95% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.