Joanna Bajkiewicz

Centrum Przesiadkowo-Komunikacyjne. Miasto chce dołożyć do budowy dworca

Tak ma wyglądać dworzec PKS w Łomży. Miasto musiało poszukać oszczędności. W ostatnim przetargu zmieniło nawierzchnię dworca na kostkę brukową Tak ma wyglądać dworzec PKS w Łomży. Miasto musiało poszukać oszczędności. W ostatnim przetargu zmieniło nawierzchnię dworca na kostkę brukową
Joanna Bajkiewicz

Chętni do przebudowy centrum przesiadkowo-komunikacyjnego w Łomży wciąż chcą więcej pieniędzy niż oferuje magistrat. Ale tym razem władze są zdeterminowane, by rozstrzygnąć przetarg na wykonanie konstrukcji stalowej budynku dworca oraz peronów z ich szklanym zadaszeniem.

Finansowanie przebudowy centrum planujemy w oparciu o środki unijne, pozyskane w ramach projektu zrównoważonej mobilności miejskiej - informuje Andrzej Garlicki, zastępca prezydenta Łomży.

Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.