Marzena Sutryk

Chcesz głosować w wyborach do europarlamentu? Dopełnij wszystkich formalności

W sobotę w Koszalinie sympatycy KOD zorganizowali rowerową akcję, podczas której przekonywali mieszkańców do udziału w eurowyborach Fot. Radek Koleśnik W sobotę w Koszalinie sympatycy KOD zorganizowali rowerową akcję, podczas której przekonywali mieszkańców do udziału w eurowyborach
Marzena Sutryk

W poniedziałek upływa termin na zgłoszenia dla tych osób, które w wyborach do europarlamentu chciałyby skorzystać z możliwości głosowania korespondencyjnego. A taką możliwość mają osoby ze znacznym lub umiarkowanym stopniem niepełnosprawności. O jakich terminach jeszcze warto pamiętać?

13 maja dla uprawnionych do głosowania korespondencyjnego upływa termin na zgłoszenie chęci skorzystania z tej możliwości do komisarza wyborczego w Koszalinie.

- Poniedziałek 13 maja to ostatni dzień, by to załatwić w godzinach pracy urzędu - mówi Elżbieta Radomska, dyrektor koszalińskiego biura wyborczego.

Pozostało jeszcze 67% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Marzena Sutryk

W Głosie Koszalińskim od 1998 roku. Obszar zainteresowań i poruszanych tematów to m. in. funkcjonowanie samorządu, głównie Koszalina i powiatu koszalińskiego, a tu niemal każda dziedzina życia - począwszy od inwestycji, poprzez sprawy urzędowe i działalność Rady Miejskiej, na jednostkowych problemach mieszkańców kończąc. To także polityka, a zwłaszcza jej przełożenie na lokalne podwórko. To również tematy z zakresu zdarzeń policyjnych, zwłaszcza z terenu Koszalina i powiatu koszalińskiego.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.