Ula Sobol

Chcesz wygrać w czwartek 5000 zł? Do jutra do godz. 15 wykup abonament za 29 zł

Pierwsze, wyczekiwane przez naszych Czytelników, losowanie odbędzie  się w czwartek, 24 sierpnia o godzinie 11 w siedzibie redakcji Nowin przy ul. Kraszewskiego Fot. IStock Pierwsze, wyczekiwane przez naszych Czytelników, losowanie odbędzie się w czwartek, 24 sierpnia o godzinie 11 w siedzibie redakcji Nowin przy ul. Kraszewskiego 2 w Rzeszowie. Zapraszamy Czytelników Nowin
Ula Sobol

Już jutro o godz. 11 pierwsze losowanie w wyjątkowej loterii Nowin. Chcesz wygrać sporo gotówki? Do godz. 15 dostarcz kupony lub kup abonament .

Nagrody w postaci gotówki podczas pierwszego losowania przyznawane będą w takiej kolejności: 1 x 5000 zł, 3 x 1000 zł, 5 x 500 zł.Jeśli chcesz wziąć udział w losowaniu narody, masz kilka możliwości:

Zapakuj do koperty 10 kolejnych kuponów. Przynajmniej jeden z nich powinien być czytelnie wypełniony. Musisz też na nim podpisać wymagane regulaminem zgody.

Jeśli w zestawie 10 kolejnych kuponów, brakuje ci któregoś numeru, wstaw w to miejsce jokera. Brakuje ci więcej numerów? Wstaw więcej jokerów. Maksymalnie możesz ich użyć 9. Dalej postępuj tak, jak w przypadku zwykłego zestawu - wypełnij czytelnie przynajmniej jeden kupon, podpisz na nim zgody i włóż zestaw do koperty.

Zamówiłeś Nowiny na cały miesiąc i otrzymałeś Karty Prenumeratora?

Każda to jeden los. Pojedynczą Kartę Prenumeratora wypełnij czytelnie, podpisz wymagane zgody i zapakuj do koperty.

W losowaniu wezmą udział tylko zestawy kuponów dostarczone do biura loterii lub abonamenty zakupione
do jutra 23 sierpnia 2017 r. do godz. 15.

Komplet złożony z 10 kolejnych kuponów lub z kuponów z jokerem, lub Kartę Prenumeratora włóż do małej, standardowej koperty, zbliżonej do formatu C6, w kolorze białym, koperta ma być zamknięta. Na kopercie umieść dopisek „Mieszkanie za czytanie”. Niedopuszczalne jest umieszczanie na kopercie, poza znaczkiem i adresem, jakichkolwiek innych dopisków, znaków graficznych, naklejek.

Nie masz zestawu to kup abonament

Aby wziąć udział w pierwszym losowaniu wystarczyło zebrać 10 kolejnych kuponów.

Jeśli nie udało Ci się zebrać zestawu to możesz jeszcze zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin na plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, a dwupokojowe mieszkanie o wartości 305 000 złotych może być Twoje.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Za 29 zł zyskasz aż 4 szanse w loterii

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, zakupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygranie gotówki.

Czytelnik zyskuje też prawie 2 razy więcej szans na wygraną, niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc, otrzymasz 4 szanse w losowaniach nagród i mieszkania. Dodatkowo przez 30 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon. Kupując abonament za 29 zł zyskasz również dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Za 87 zł zyskasz aż 12 szans

Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na kwartał, otrzymujesz 12 szans w losowaniach nagród i mieszkania. Dodatkowo przez 90 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon. Zyskasz też dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).


Kupiłeś abonament o nic się nie martw

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator.

Czytelnikowi, który kupi miesięczny lub kwartalny dostęp, przysługują karty abonamentowe.

Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Już dziś życzymy powodzenia podczas czwartkowego losowania!

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.