Chcesz wygrać w czwartek gotówkę? Dziś kup abonament

Czytaj dalej
Fot. I stock
Ula Sobol

Chcesz wygrać w czwartek gotówkę? Dziś kup abonament

Ula Sobol

W czwartek drugie losowanie. Chcesz wziąć w nim udział? Już dziś wykup abonament dostępu do treści elektronicznych Nowin i zostań natychmiast uczestnikiem loterii "Mieszkanie za czytanie".

Do gry o komfortowe mieszkanie w centrum Rzeszowa można dołączyć w każdym momencie.

Wystarczy zebrać 10 kolejnych kuponów (może zacząć już dziś od kuponu nr 100) lub zakupić wybrany abonament dostępu do treści z e-wydaniem Nowin.

Chcesz włączyć się do gry o mieszkanie już dziś?

[ZAGRAJ W LOTERII]

Zwycięzca loterii zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską.

Za 29 zł zyskasz aż 4 szanse w loterii

Abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin, zakupiony wyłącznie przez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/ daje możliwość udziału w grze o mieszkanie z dodatkowymi szansami na wygraną.

Czytelnik zyskuje też prawie 2 razy więcej szans na wygraną, niż Czytelnik kupujący gazetę w kiosku. Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na miesiąc, otrzymasz 4 szanse w losowaniach nagród i mieszkania. Dodatkowo przez 30 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon.

Kupując abonament za 29 zł zyskasz również dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).


Za 87 zł zyskasz aż 12 szans w loterii

Jeśli wykupisz abonament dostępu do treści elektronicznych na kwartał, otrzymujesz 12 szans w losowaniach nagród i mieszkania.

Dodatkowo przez 90 dni masz pełen dostęp do wszystkich artykułów w nowiny24.pl i plus.nowiny24.pl oraz możliwość pobierania codziennych e-wydań Gazety Codziennej Nowin na swój komputer, tablet lub smartfon. Zyskasz też dostęp do portalu ekstramagazyn.pl (na ten sam login i hasło).

Karty Abonamentowe przygotuje organizator

Karty Abonamentowe w imieniu Czytelników, którzy zakupili abonament dostępu do treści elektronicznych z e-wydaniem Nowin wyłącznie poprzez plus.nowiny24.pl/wez-udzial/, przygotuje organizator. Karty te są traktowane jak druki ścisłego zarachowania w oparciu o ewidencję imienną sprzedaży abonamentów.

Czytelnikowi, który kupi miesięczny lub kwartalny dostęp, przysługują karty abonamentowe.

Karty Abonamentowe w imieniu czytelnika drukuje, umieszcza w kopertach i wrzuca do urny organizator loterii.

Mieszkanie warte 305 000 zł

Mieszkanie przygotowała i wykańcza firma Developres Sp. z o.o., sprawdzony i solidny deweloper. Dwupokojowe mieszkanie będzie w pełni wykończone i kompleksowo wyposażone w meble oraz sprzęt AGD i RTV. Zwycięzca zamieszka w nowym budynku kompleksu SkyRes, pomiędzy ulicami Warszawską i Lubelską. To świetne miejsce do zamieszkania, ale również znakomita inwestycja w samym centrum miasta.

Nagrodą dodatkową w loterii będzie też gotówka. Rozdamy 50 000 złotych! Laureaci zostaną wyłonieni podczas publicznych losowań.

Czytasz Nowiny w wersji papierowej

By mieć szansę na wygranie mieszkania i gotówki, wystarczy czytać Nowiny i regularnie zbierać kupony.

Szansę na zdobycie nagrody daje już komplet 10 kuponów z kolejnych wydań gazety.

Można też zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej niż jedną gazetę i kompletując równolegle kilka zestawów.

W czwartek kolejne losowanie. Chcesz wziąć w nim udział? Pamiętaj o dostarczeniu do środy, 25 października, do godz. 15 zestawów loteryjnych. Powodzenia

Ula Sobol

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.