Co powie ryba?

Czytaj dalej
Tomasz Mikulicz

Co powie ryba?

Tomasz Mikulicz

Komentarz redaktora Tomasza Mikulicza

Chyba tylko jeden z naszych radnych ubrałby wodery i poszedł wyłowić te ryby. Wojciech Koronkiewicz, bo oczywiście to o nim mowa, odpowiedział na list mieszkańca, który ujął się za pływającymi w niecce rybami.

O problemie pisaliśmy już w zeszłym tygodniu. Urząd miasta twierdzi, że zajął się sprawą. I twierdził, że również łowił.

Bez względu na to jak skończy się ta sprawa (urząd twierdzi, że trzeba najpierw naprawić uszkodzoną studzienkę) pokazuje ona, że na szczęście czyn społeczny nie odszedł jeszcze do lamusa.

Że nawet w obecnych czasach rządów pieniądza są tacy, którzy zrobią coś całkowicie za darmo i dla wspólnego dobra (a czasem i niezłej frajdy). Może do czasu, aż niecka nie wyschnie i nie będzie mógł tu wjechać ciężki sprzęt to właśnie mieszkańcy będą odławiać te ryby? Kiedy byłem tam wczoraj widziałem, że kilka już zdechło...

Tomasz Mikulicz

Zajmuję się sprawami miejskimi, czyli m.in.: białostocką i podlaską polityką samorządową, architekturą, urbanistyką i ochroną zabytków. Opisuję też obrady rady miasta oraz zajmuję się też różnego rodzaju interwencjami zgłaszanymi przez mieszkańców. Zajmuje mnie również pisanie też o historii Białegostoku i najbliższych okolic. Zdarza mi się też zajmować działką kulturalną. Lubię wszak rozmowy z ciekawymi i inspirującymi ludźmi. W swojej pracy zwracam uwagę na szczegóły. Bo jak wiadomo diabeł tkwi właśnie w szczegółach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.