Coś dla zdrowia i aktywności

Coś dla zdrowia i aktywności

3 listopada, w Miejskim Centrum Medycznym im. K. Jonschera przy ul. Przyrodniczej 7/9 będzie można wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach dotyczących cukrzycy.

Akcja „Listopad dla Cukrzyków” potrwa w godz. 9 - 16. Konsultacje będą prowadzili lekarze: ortopeda, gastrolog, kardiolog, a także dietetyk. Na wizytę trzeba się zapisać pod numerem telefonu (42) 655-66-60 wew. 221, można też w dniu konsultacji w godz. 9 - 10.

Każdy pacjent powinien mieć przy sobie dowód tożsamości oraz w miarę możliwości wyniki ostatnich badań. W programie konsultacji znalazły się również badanie poziomu cukru i cholesterolu, ważenie, mierzenie, obliczanie BMI, badanie hemoglobiny glikowanej, a także warsztaty „Jak poruszać się w systemie opieki zdrowotnej” i wykład „Przewodnik pacjenta po szpitalu”.

Z kolei w najbliższy poniedziałek, 5 listopada, w Centrum Opus przy ul. Narutowicza 8/10 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące programu „Senior - Junior” fundacji „Robinson Crusoe” i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Początek o godz. 11. Mile widziane będą osoby 60+, które chcą się rozwijać i dzielić doświadczeniem z młodzieżą.

Program oferuje m.in. możliwość wsparcia młodych ludzi w wejściu w dorosłość, bezpłatne szkolenia mentorskie i wejściówki na różne wydarzenia. Zapisy pod numerem 605-053-554 i mailem: [email protected].

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.