Joanna Bajkiewicz

Człowiek orkiestra gra i śpiewa tylko dla żony

Żonie dedykuje wszystko, co robi. Komponuje, śpiewa, gra na akordeonie, a utwory nagrywa na płyty CD, które sprzedaje w internecie.  Zawsze idealnie Fot. Joanna Bajkiewicz Żonie dedykuje wszystko, co robi. Komponuje, śpiewa, gra na akordeonie, a utwory nagrywa na płyty CD, które sprzedaje w internecie. Zawsze idealnie zgrani, dopasowani i niepowtarzalni.
Joanna Bajkiewicz

66-letni Tadeusz Walewacz z Łomży jest po trzech udarach, ale nie poddaje się. Ostatnio zaśpiewał piosenkę dla swojej żony Barbary na scenie X edycji programu „Mam talent” Urzekł jury i publiczność... swoją miłością.

To była niezwykła przygoda, mówią zgodnie małżonkowie. - Co prawda nasze wyobrażenia były nieco inne, ale nie żałujemy, że wzięliśmy w tym udział- mówi Barbara Walewacz. - Traktujemy wszystko jak zabawę - podkreśla kobieta. Występ w programie wspominają z uśmiechem, ze względu na masę miłych ludzi, których tam spotkali. - No i mam już jakiś podgląd, jak to wszystko wygląda od kuchni - śmieje się Tadeusz.

Pojechali bo była niedziela

Pozostało jeszcze 91% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Joanna Bajkiewicz

"Dziennikarstwo to coś więcej niż zawód, to sposób patrzenia na świat". Nie mam ograniczeń. Piszę o wszystkim, co dotyczy regionu: od historii ludzi z pasją, przygód na końcu świata, konfliktów sąsiedzkich, po inwestycje, relacjonowanie procesów sądowych, wypadki czy politykę. Kieruję Oddziałem Gazety Współczesnej w Łomży, ale zajmuję się nie tylko tym, co dzieje się w powiecie łomżyńskim, ale i zambrowskim, kolneńskim oraz grajewskim.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.