Jarosław Miłkowski

Czy tylko pogoda zmarnowała kawał zieleni w Gorzowie?

O jarzębinach przy ul. Janockiego pisaliśmy jeszcze w lipcu. Dziś Czytelnik znów się o nie martwi. Fot. Czytelnik O jarzębinach przy ul. Janockiego pisaliśmy jeszcze w lipcu. Dziś Czytelnik znów się o nie martwi.
Jarosław Miłkowski

Czytelnik dziwi się, że do podlewania drzew przyjeżdża firma z Wałcza. Radny - że do podlewania bulwarów nie bierzemy wody z Warty. My pytamy urzędników, co z tą zielenią?!

W najgorsze upały Czytelnicy dzwonili do nas w sprawie zieleni. A właściwie tego, co z niej zostało. Czytelnik Piotr Majchrzak z ul. Janockiego na Manhattanie alarmował, że usychają tam jarzębiny.

Po tym, jak opisaliśmy sprawę, pan Piotr zgłosił się do nas ponownie. - Po artykule przyjechała firma, by podlać drzewa.

Czytaj więcej:

 • Dlaczego drzewo w Gorzowie podlewa firma z Wałcza?
 • Czy urzędnicy chcą podlewać bulwar wodą z Warty?
 • Co będzie z zielenią wzdłuż ul. Śląskiej?
Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.