Developres Rzeszów rośnie w siłę. Na pierwszy mecz przyszło blisko 3000 widzów

Czytaj dalej
Fot. K_kapica_afk
Łukasz Pado

Developres Rzeszów rośnie w siłę. Na pierwszy mecz przyszło blisko 3000 widzów

Łukasz Pado

Blisko trzy tysiące widzów oglądało w hali na Podpromiu w Rzeszowie mecz pierwszej kolejki Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy Developresem SkyRes, a KSZO Ostrowiec Św. To rekordowa frekwencja, jeśli chodzi o mecz LSK w stolicy Podkarpacia.

- Widać, że kibice zaczynają coraz mocniej interesować się naszymi meczami. Mam nadzieję, że to nie jest ich ostatnie słowo, bo siatkówka to jest sport tego miasta i oby kibiców przychodziło coraz więcej - powiedziała Magdalena Hawryła, środkowa Developresu, po meczu z KSZO.

"Rysice", jak od niedawna mówi się na rzeszowskie siatkarki, spisały się na piątkę i pewnie 3:0 pokonały rywala.

- Bardzo się cieszę, że kibice dopisują. Liczę, że będziemy grać coraz lepiej, wygrywać i naszą grą zapraszać ich na halę. Super się gra jak jest pełna hala, bo kibice zawsze dodają energii

- dodaje atakująca Katarzyna Zaroślińska.

W dalszej części artykułu:

 • co mówią siatkarki na temat frekwencji na meczu
 • Developres goni Asseco Resovię
 • Co Developres robi, by przyciągnąć kibiców na mecz
Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.