Sławomir Draguła

„Dla każdego jest miejsce na drodze”. Akcja informacyjno-edukacyjna policji

29 maja na przejściu dla pieszych na ul. Ozimskiej zginęła 69-letnia opolanka. Fot. Archiwum/Mario (o) 29 maja na przejściu dla pieszych na ul. Ozimskiej zginęła 69-letnia opolanka.
Sławomir Draguła

Bądźmy wobec siebie życzliwi i pamiętajmy, że na drodze jest miejsce dla każdego. Uśmiech, tolerancja i opanowanie emocji przynosi lepsze skutki niż agresywne zachowanie...

- Niepokojące jest to, że w ostatnim czasie doszło w naszym regionie do kilku tragicznych wypadków z udziałem pieszych - mówi podinspektor Maciej Milewski z wydziału ruchu drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. - Rozpoczęta właśnie w całej Polsce akcja informacyjno-edukacyjna „Dla każdego jest miejsce na drodze” będzie promować bezpieczne korzystanie z dróg poszczególnych grup uczestników ruchu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Sławomir Draguła

Dziennikarzem jestem od 1997 roku. W nto zajmuję się przede wszystkim tematami policyjnymi i prokuratorskimi. Piszę też o drogach i wszystkim tym, co porusza się na kołach, m.in. samochodach i pociągach. Odpowiadam również za powiaty opolski i głubczycki.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.