Do muzeum i Centrum Kultury Młodych

Na galę zaprasza Muzeum Miasta Na galę zaprasza Muzeum Miasta

Na uroczystą galę podsumowującą całoroczne przedsięwzięcie „Łódzkie Oblicza Niepodległej” zapraszają w najbliższą niedzielę, 18 listopada, Muzeum Miasta Łodzi, Towarzystwo Opieki nad Starym Cmentarzem przy ul. Ogrodowej w Łodzi oraz łódzki oddział Stowarzyszenia Polskich Artystów Muzyków.

Gala odbędzie się przy ul. Ogrodowej 15, jej początek zaplanowano na godz. 16.30. W programie koncert pt. „Zapomniany wiek XIX” z cyklu „Najpiękniejsza jest muzyka polska”. Nie trzeba się zapisywać, ale chętni muszą mieć przy sobie 3 zł na bilet normalny bądź 1 zł na ulgowy.

Także w niedzielę w Centrum Kultury Młodych przy ul. Lokatorskiej 13 odbędzie się recital romskiego zespołu muzycznego połączony z recytacją wierszy pn. „Zaproście nas do stołu”. Spotkanie jest organizowane w ramach projektu „Włącz się - Generator Twórczej Energii” i dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury. Udział jest bezpłatny, zapisy niewymagane.

Z kolei w poniedziałek, 19 listopada, również w CKM przy ul. Lokatorskiej 13, będzie można posłuchać piosenek w wykonaniu młodzieży z VI LO w Łodzi oraz grupy wokalnej „Tytka”. Integracyjny poranek pn. „Powróćmy jak za dawnych lat” rozpocznie się o godz. 10. Zainteresowani nie muszą się zapisywać, nie trzeba też kupować biletów.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.