Anna Chreptowicz

Do wzięcia jest tytuł menadżera

Paulina Bartlińska, SMS na nr 72355 o treści  GLMRB.30 Fot. Archiwum uczestnika Paulina Bartlińska, SMS na nr 72355 o treści GLMRB.30
Anna Chreptowicz

W środę, 20 stycznia minął termin zgłoszeń do naszego plebiscytu. Teraz zostało już tylko głosowanie. Kto zwycięży? O tym dowiemy się 3 lutego.

Rzutem na taśmę, w środę do plebiscytu dołączyła jeszcze Paulina Bartlińska, którą dzisiaj przedstawiamy.

Paulina Bartlińska jest menadżerem do spraw marketingu i rozwoju firmy Glopol sp.z o.o. w Zielonej Górze. Firma powstała w 2013 roku i zarządza marką Ekoganik, która zajmuje się wprowadzeniem do obrotu produktów ekologicznych, organicznych, naturalnych, tradycyjnych i zdrowych. – Promujemy polskie produkty ekologiczne za granicą oraz wprowadzamy na rynek polski zagraniczne produkty ekologiczne - mówi pani Paulina.

Przez krótki czas pełniła funkcję asystenta zarządu w firmie zajmującej się stolarką drzwiową i okienną, co nauczyło ją pracy z produktem.

- Chętnie wspieram akcje społeczne, w które włączam reprezentowaną markę, przekazujemy paczki, przeprowadzamy degustacje czy pogadanki na temat zdrowego trybu życia. Od dwóch lat firma bierze udział w Biegu Jeża w Zielonej Górze, gdzie zbierana jest żywność i inne produkty dla zwierząt ze schroniska. Włącza się również w wydarzenia przygotowywane przez Fundację Lyada i Program Zgranej Rodziny.

Paulina Bartlińska w tej chwili zgromadziła na swoim koncie 140 głosów (wyniki z wczoraj, godz. 18.00). Jeśli chcecie oddać na nią swój głos, wyślijcie SMS na nr 72355, w treści wpisując GLMRB.30

Chcecie poznać pozostałych konadydatów w naszym konkursie? Wejdźcie na stronę www.gazetalubuska.pl/biznes (tu znajdują się kandydaci kategorii biznes) lub www.gazetalubuska.pl/menadzer (to czekają sylwetki kandydatów kategorii instytucja).
Czytelnicy w głosowaniu przyznają po trzy wyróżnienia w dwóch kategoriach. Podobnie uczyni kapituła, która także wybierze po trzech laureatów.

Anna Chreptowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.