Zbigniew Biskupski

Dobre ubezpieczenie chroni i ułatwia życie domownikom

Polisa powinna obejmować skutki pożaru nie tylko wskutek uderzenia pioruna, ale np. palenia traw czy awarii grilla. Polisa powinna obejmować skutki pożaru nie tylko wskutek uderzenia pioruna, ale np. palenia traw czy awarii grilla.
Zbigniew Biskupski

Lato to dobry czas na ocenę ubezpieczenia nieruchomości, z którego korzystamy. Czas idzie do przodu, więc i my nie powinniśmy stać w miejscu z poziomem życia - swojego i rodziny.

Ba, ewolucję przechodzimy także my - konsumenci. W miarę wzrostu zamożności całego kraju i nas, osobiście, zmieniają się oraz inaczej kształtują potrzeby - w tym także w zakresie usług finansowych. A ubezpieczenia nieruchomości są doskonałą materią, by ten proces sobie uświadomić.

Coraz więcej Polaków ma świadomość czyhających niebezpieczeństw i decyduje się na ubezpieczenie mieszkania - z badania Kantar Public wynika, że aż 80 proc.

Ubezpieczenia nieruchomości to poza polisami komunikacyjnymi najpopularniejsze produkty finansowe spośród ubezpieczeń majątkowych, z którymi mamy do czynienia. Większość z nas jest przekonana, że są „stare jak świat” i trudno w tej materii o jakąkolwiek nowość. Nic bardziej błędnego, także ubezpieczenia od nieruchomości przechodzą ewolucję.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Zbigniew Biskupski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.