Dwie kobiety ranione nożem przed komendą policji. Poszło o parkowanie

Czytaj dalej
Fot. KMP Białystok
Izabela Krzewska

Dwie kobiety ranione nożem przed komendą policji. Poszło o parkowanie

Izabela Krzewska

16-letnia dziewczyna i jej 47-letnia matka trafiły do szpitala. W środę około godz. 8 na parkingu przy ul. Bema zaatakował je mężczyzna z nożem. Wszystko działo się przy komendzie miejskiej policji

Kobiety i mężczyzna spotkali się na parkingu przy Bema, w pobliżu dawnej hali mięsnej. Przyjechali samochodami. Kobieta miała zwrócić uwagę, że 40-latek nieprawidłowo zaparkował (według naszych rozmówców, miał zająć swoim autem dwa miejsca). Potem matka i jej córka odeszły, a 40-latek ruszył za nimi. Niemal dosłownie na przeciwko jednostki policji zaatakował je nożem.

Pozostało jeszcze 74% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.