Jacek Wójcik

Energa Kotwica popsuła jubileusz trenerowi Śląska

Łukasz Bodych (z lewej) i jego koledzy zatrzymali wczoraj najlepszego zawodnika I ligi, Aleksandra Dziewę (z piłką) Fot. Jacek Wójcik Łukasz Bodych (z lewej) i jego koledzy zatrzymali wczoraj najlepszego zawodnika I ligi, Aleksandra Dziewę (z piłką)
Jacek Wójcik

Kołobrzeska hala Milenium znów jest twierdzą Kotwicy.

Na zakończenie 25. kolejki kołobrzeżanie pokonali lidera i było to ich czwarte zwycięstwo, w czwartym meczu pod wodzą trenera Mariusza Karola. Ale do gwarantującej pozostanie w lidze 10. lokaty tracą 2 punkty.

Niedzielny mecz dostarczył kibicom wielkich emocji. Goście, którzy przyjechali bez chorych Krzysztofa Jakóbczyka i Karola Michałka, od początku starali się narzucić własne warunki.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jacek Wójcik

W dziale sportowym Głosu Koszalińskiego pracuję od prawie 30. lat. Od ponad dziesięciu także z aparatem fotograficznym w ręku. 


 


Sport w wydaniu lokalnym to bez cienia wątpliwości jedna z moich pasji. Nie tylko te najpopularniejsze dyscypliny, jak piłka nożna czy koszykówka. Lekkoatletyka, kolarstwo, snooker - to dyscypliny które mogą oglądać godzinami. 


 


Wolny czas lubię spędzić z książką (szerokie spektrum - historyczne, fantastyka, biografie, kryminał też), przy ciekawym filmie/serialu albo w wirtualnym świecie gier komputerowych. Muzyka - elektroniczna (na czele z nieodżałowanym Vangelisem), filmowa (z równie nieodżałowanym Ennio Morricone), rock (tak do końca lat 80.). Urlop najlepiej w miejscu, w którym nigdy wcześniej nie byłem  

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.