Materiał informacyjny

Energia jutra dzisiaj. Zamontuj z nami odnawialne źródła energii

Materiał informacyjny

Specjalizujemy się w odnawialnych źródłach energii. Nasze doświadczenie związane z OZE sięga 2012 roku, a warto dodać, że zdobywaliśmy je poprzez współpracę z naszymi zachodnioeuropejskimi partnerami biznesowymi. Uczyliśmy się od najlepszych, co w 2017 roku zaowocowało założeniem firmy i rozpoczęciem pracy na własny rachunek. Dziś wiemy, że była to bardzo dobra decyzja. Zasięg naszych działań obejmuje aktualnie całe Pomorze.

Zajmujemy się montażem systemów fotowoltaicznych, pomp ciepła, rekuperacji oraz elektryką i systemami inteligentnych domów. Oferując nowoczesne, niezawodne systemy, jesteśmy przekonani, że z perspektywy naszych klientów jest to w pełni opłacalne przedsięwzięcie.

Wybór fotowoltaiki zapewnia niezależność od skoków cen prądu oraz niższe miesięczne opłaty za jego zużycie, a w odniesieniu globalnym także zmniejszenie emisji CO2 i pyłów zawieszonych do środowiska. Jest to szybko zwracająca się inwestycja.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej konsultacji w celu oszacowania indywidualnych kosztów inwestycji. Wspólnie znajdziemy również najbardziej opłacalną formę jej finansowania.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu, zapewniając jednocześnie dostęp do fachowego serwisu powykonawczego. Zainstalowane przez nas w różnych okresach czasu systemy fotowoltaiczne do dziś sprawują się bez zarzutu i dostarczają wystarczającą ilość prądu u klientów.

Nasza siedziba znajduje się w Zelewie i głównie działamy na terenie województwa pomorskiego

Zapraszamy!

Green House Systems
Ul. Długa 43, 84-252 Zelewo
www.greenhousesystems.pl
[email protected]
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.