Family Square - nowe mieszkania w centrum zielonych Krzyków

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Family Square - nowe mieszkania w centrum zielonych Krzyków

Materiał informacyjny

Family Square to wyróżniająca się inwestycja mieszkaniowa na mapie południowej części Wrocławia. Doskonała lokalizacja oraz komfort osiedla Family Square, to propozycja dla wszystkich poszukujących bliskości natury, z jednoczesnym dostępem do uroków miejskiego stylu życia.

Wybierz harmonię życia

Nowoczesna architektura

Nowe mieszkania we Wrocławiu zostały zaprojektowane w 2 budynkach mieszkalnych o czterech kondygnacjach naziemnych tworząc doskonałą przestrzeń do zamieszkania. Całość obejmuje 116 lokali mieszkalnych i 2 lokale użytkowe. Dla wygody mieszkańców dostępne są podziemne i naziemne miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie. W częściach wspólnych plac zabaw dla dzieci, miejsca spotkań i wypoczynku mieszkańców, infrastruktura terenów zielonych.

Funkcjonalne rozwiązania

Wybierz mieszkanie zgodnie z własnymi potrzebami. Dostępne mieszkania jedno- i dwupokojowe, jak i większe 3, 4 i 5 pokojowe, w tym 5 mieszkań dwupoziomowych na parterze, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla zabudowy jednorodzinnej. Każdy lokal mieszkalny charakteryzuje wyjątkowa funkcjonalność, w większości mieszkań istnieje możliwość wyodrębnienia zamkniętej kuchni. Wszystkie wystawione mieszkania na sprzedaż posiadają loggie, a lokale na parterze prywatne ogródki do wyłącznego korzystania.

Projekt inwestycji

Osiedle Family Square składa się z dwóch czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych. Z myślą o komforcie mieszkańców, budynki wyposażone są w windy, szerokie wygodne klatki schodowe oraz garaże podziemne z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi.

W obu budynkach zaprojektowano 116 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 36 m2 do 108 m2. Na parterze budynku B zaprojektowano dwa lokale usługowe.

Teren osiedla zakłada pełną infrastrukturę, chodniki, ścieżki, oświetlenie, tereny zielone oraz bezpieczny plac zabaw dla najmłodszych.

Planowany termin zakończenia budowy - IV kwartał 2021 roku.

Deweloper: IBP DOM SP z o.o.

Wyłączny agent sprzedaży:
WGN Wrocław, ul. Ruska 22

Zespół sprzedaży:
Małgorzata Pakuła

tel. 723 800 707

[email protected]

www.wgn.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.