Fascynuje cię historia? Kup prenumeratę cyfrową, a otrzymasz niezwykły prezent

Czytaj dalej
Pak

Fascynuje cię historia? Kup prenumeratę cyfrową, a otrzymasz niezwykły prezent

Pak

Od 11 listopada mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Tylko z prenumeratą cyfrową, otrzymasz prezent: film dokumentalny na DVD i magazyn! Czytaj e-wydanie Gazety Lubuskiej i poznaj historię regionu.

"Wydarzenia Zielonogórskie 1960. Bitwa o Dom Katolicki" to niedostępny w sprzedaży, wyjątkowy, fabularyzowany film dokumentalny zrealizowany w tym roku przez „Gazetę Lubuską”. Opowiada niezwykłą historię mieszkańców miasta, którzy 30 maja 1960 roku wyszli na ulice by bronić zajmowanego przez komunistyczne władze Domu Katolickiego. Przez kilkadziesiąt lat byli chuliganami napiętnowanymi przez komunistyczny reżim. Dopiero niedawno dzięki staraniom ich rodzin odzyskali honor. Wydarzenia Zielonogórskie to poruszająca opowieść o krwawych zamieszkach, podczas których 5 tys. mieszkańców Zielonej Góry, za swoje wystąpienie przeciwko komunistycznym władzom, zostało brutalnie spacyfikowanych przez oddziały ZOMO i Milicji. Jeśli interesujesz się historią to nie możesz przegapić takiej okazji.

Fascynuje cię historia? Kup prenumeratę cyfrową, a otrzymasz niezwykły prezent

Tylko teraz, w ramach naszej specjalnej oferty ważnej od 9 do 27 listopada, kupując 30 dniową prenumeratę cyfrową otrzymasz w prezencie godzinny film dokumentalny na DVD "Wydarzenia Zielonogórskie 1960. Bitwa o Dom Katolicki" oraz archiwalne wydanie magazynu „Nasza Historia” poświęcone dramatycznym wydarzeniom, które rozegrały się na ulicach Zielonej Góry.

Jeśli chcesz mieć dostęp o dowolnej porze do informacji o regionie, które umieszczamy w wydaniu internetowym i papierowym "Gazety Lubuskiej", mamy ofertę dla Ciebie. Wybierz prenumeratę cyfrową, z której skorzystasz mając smartfona, laptopa, komputer stacjonarny, tablet. W prenumeracie cyfrowej plus.gazetalubuska.pl dostajesz:

Miesięczny dostęp do tej oferty kosztuje jedynie 29 zł. Od 9 listopada pierwsze 15 osób, które wykupi ten abonament, obdarujemy niedostępnym w sprzedaży filmem dokumentalnym na DVD oraz archiwalnym wydaniem magazynu Nasza Historia.

Jak kupić abonament? Wejdź na plus.gazetalubuska.pl, zarejestruj się, zapłać i czytaj. Film i magazyn przyślemy Ci pocztą, lub będziesz je mógł odebrać w redakcji "Gazety Lubuskiej" w Zielonej Górze.

KUP TERAZ

Pak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.