Materiał informacyjny

Gabinet dietetyczny - porady online i stacjonarnie

Gabinet dietetyczny - porady online i stacjonarnie
Materiał informacyjny

Dzień dobry nazywam się Julia Zygan jestem dietetykiem i prowadzę gabinet dietetyczny w Zgorzelcu, ustalam indywidualne plany żywieniowe osobom, które chcą zdrowo się odżywiać, gubić zbędne kilogramy, oraz osobom które borykają się m.in z takimi jednostkami chorobowymi jak, choroby tarczycy, cukrzyca, insulinooporność, choroby układu pokarmowego, alergie oraz nietolerancje pokarmowe. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi osobami.

Jeśli twoim postanowieniem noworocznym jest utrata wagi, zdrowe odżywianie i smukła sylwetka serdecznie zapraszam do kontaktu.

www.jdietetyk.pl lub do kontaktu telefonicznego tel. 530 677 544

Twój plan żywieniowy jest układany dla ciebie indywidualnie, w każdym dniu pojawiają się nowe posiłki. Dieta nie jest nudna i pracochłonna, z uśmiechem gubisz nadmiar tkanki tłuszczowej i z satysfakcją widzisz w lustrze utracone kilogramy.

Wizyty przeprowadzam w gabinecie, ale prowadzę pacjentów również online. Do każdego pacjenta podchodzę z równym zaangażowaniem, czy to widuję go w gabinecie czy przez ekran komputera bądź słuchawkę telefonu.

Gabinet Dietetyczny Julia Zygan

ul. Powstańców 5a
59-900 Zgorzelec

Email: [email protected]

Fb: www.facebook.com/jdietetyk

Tel: 530 677 544
Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.