Głosujcie na nasze dziewczyny

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapała
Jakub Lesiński

Głosujcie na nasze dziewczyny

Jakub Lesiński

Na początku tego tygodnia ruszyło głosowanie w Efes Euroleague Dance Challenge. Wśród nominowanych zespołów są Cheerleaders Zielona Góra.

Nasze dziewczęta walczą o występ na Final Four Euroligi. Jak głosować, żeby im w tym pomóc? Okazuje się, że procedura nie jest zbytnio skomplikowana. Przede wszystkim należy wejść na stronę: efesdance.euroleague.net i potwierdzić tam, że ma się ukończone 18 lat. - Następnie możecie obejrzeć trailer, a następnie trzeba zejść lekko w dół. Dla ułatwienia wybieracie sobie grupę B i już na samym początku znajdziecie nasze dziewczyny z Cheerleaders Zielona Góra - możemy przeczytać w komunikacje koszykarskiego Stelmetu BC.

Co dalej?

- Potem trzeba wybrać jakiś zespół z grupy A, na który również macie ochotę oddać głos i przejść do potwierdzenia. Podajcie swój adres mailowy i hasło. Następnie wystarczy jedynie sprawdzić skrzynkę pocztową, potwierdzić głos i to wszystko. Wtedy wasz głos na Cheerleaders Zielona Góra został oddany! - opisuje zielonogórski klub.

Nie zapomnijcie pochwalić się tym na portalach społecznościowych: Twitterze i Facebooku. Spośród osób, które to zrobią (i opatrzą to hashem #Vote4CheersZG) Stelmet BC rozlosuje nagrody.

Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.