Izabela Krzewska

Gmina Krasnopol. Wyrzucali padlinę w lesie. Staną przed sądem

Gmina Krasnopol. Wyrzucali padlinę w lesie. Staną przed sądem Fot. Archiwum
Izabela Krzewska

Policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców gminy, którzy wyrzucali do lasu padlinę trzody chlewnej. Do sądu trafił wniosek o ich ukaranie. To ojciec i syn. 67-latek i 35-latek usłyszeli w sumie 14 zarzutów.

Informacja o wyrzuconych szczątkach zwierząt w kompleksie leśnym w miejscowości Murowany Most po raz pierwszy dotarła do sejneń-skich policjantów już w drugiej połowie 2017 r. Mimo dochodzenia, wówczas nie udało się ustalić sprawcy. Mundurowi w dalszym ciągu pracowali jednak nad tą sprawą. Cyklicznie sprawdzali zaśmiecane miejsca, kontrolowali drogi dojazdowe do lasu.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.