Jarosław Miłkowski

Gorzów "w skrócie": Prokurator już wie, dlaczego zmarł 63-latek

Gorzów "w skrócie": Prokurator już wie, dlaczego zmarł 63-latek Fot. Sandra Soczewa
Jarosław Miłkowski

We wtorek rozpoczynają się targi absolwent, pracownik MZK uratował życie swojemu koledze, a prokuratura wie, dlaczego na os. Słonecznym przed sklepem zmarł 63-letni mężczyzna. Oto garść krótkich wiadomości z Gorzowa.

Gorzów: Prokuratura już wie, dlaczego przy sklepie zmarł 63-latek
Prokuratura ma już wyniki sekcji zwłok 63-latka, który został znaleziony martwy przy sklepie As na os. Słonecznym. - Mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych - przekazał nam Roman Witkowski, rzecznik Prokuratury Okręgowej. Na ciało mężczyzny w środę rano natknęła się przechodząca w tym miejscu kobieta.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.