Jarosław Miłkowski

Gorzowianka ostrzega rodziców i ich córki: ten pan może molestować

Gorzowianka ostrzega rodziców i ich córki: ten pan może molestować Fot. Archiwum "GL"
Jarosław Miłkowski

- To zboczeniec! - mówi pani Katarzyna o mężczyźnie, który miał molestować jej córkę. A zaczęło się od zwykłej prośby o pomoc...

- Chcę ostrzec innych. Córka ma 17 lat, sobie poradziła i uciekła, ale ktoś młodszy może nie dać rady – mówi nam pani Katarzyna z ul. Fabrycznej (nazwisko do wiadomości redakcji).

Gorzowianka rozmawia z „GL”, by przestrzec innych przed m꿬czyzną, który zaczepia młode dziewczyny i pod różnymi pretekstami wabi do domu. Chodzi o pana powyżej 70. roku życia, który mieszka na Zawarciu. Opowieść pani Katarzyny brzmi przerażająco:

Jak atakuje mężczyzna?

Gdzie trzeba na niego uważać?

Co radzi policja?

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.