Hania straciła zdrowie, bo... „wypadła z wózka”. Sąd zbada, czy to prawda

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

Hania straciła zdrowie, bo... „wypadła z wózka”. Sąd zbada, czy to prawda

Jarosław Miłkowski

Sprawa Hani, która doznała poważnych obrażeń głowy, bo rzekomo wypadła z wózka, trafiła do sądu. Kamilowi K. grozi dziesięć lat więzienia.

- Chcielibyśmy zakończyć ten proces w miarę szybko – mówił wczoraj sędzia Krzysztof Rawo z Sądu Rejonowego w Gorzowie. To właśnie tu za dwa i pół miesiąca rozpocznie się proces Kamila K.

- Jest on oskarżony o znęcanie się i spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziewczynki. Najsurowszy z tych zarzutów jest zagrożony karą do dziesięciu lat więzienia – mówiła z kolei po wyjściu z sali rozpraw Agnieszka Hornicka-Mielcarek, prokurator rejonowy w Gorzowie. Chwilę wcześniej brała udział w tzw. posiedzeniu organizacyjnym dotyczącym procesu w sprawie, która kilkanaście miesięcy temu wstrząsnęła nie tylko całym Gorzowem.

 • Kiedy rozpocznie się proces?
 • Czy Kamil K. przyznaje się do winy?
 • Jak często rodzice i opiekunowie znęcają się nad dziećmi?
Pozostało jeszcze 84% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.