Hotelowe spa w Kasztelu dla wymagających gości

Czytaj dalej
Fot. Zoo Safarii Borysew
Materiał Promocyjny

Hotelowe spa w Kasztelu dla wymagających gości

Materiał Promocyjny

Kameralny obiekt w uzdrowisku Uniejów powstał z myślą o najbardziej wymagających gościach szukających komfortowych warunków do wypoczynku i relaksu - mówi Andrzej Pabich, właściciel hotelu.

Na ile prowadzony przez pana Hotel & SPA**** Kasztel Uniejów będzie w stanie wzbogacić turystyczną ofertę jedynego w kraju termalnego uzdrowiska?

Nasz hotel to zupełnie nowe miejsce na turystycznej mapie Polski centralnej. Kameralny obiekt położony w uzdrowisku Uniejów stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających gościach, którzy szukają komfortowych warunków do wypoczynku i relaksu. Znakomicie rozplanowana przestrzeń sprawia, że każdy może znaleźć tu miejsce do kameralnego odpoczynku. Luksusowo urządzone pokoje i apartamenty wyposażyliśmy we wszystko, czego goście mogą potrzebować podczas pobytu. I choć działamy krótko, i bez reklamy, to na weekendy trzeba zamawiać miejsce z wyprzedzeniem. Ze względu na kameralne warunki u nas każdy gość czuje się dopieszczony. Goście mogą korzystać z całej gamy zabiegów relaksacyjnych i kosmetologicz-nych. Hitem jest kabina floatingowa, dzięki której można wejść w stan głębokiego relaksu, przez niektórych porównywanego do wyciszenia osiąganego dzięki medytacji, a także tematyczne kąpiele w leczniczej wodzie, w czekoladzie i płatkach róż. Są też kąpiele w baliach w piwie i w winie oraz w kozim mleku Kleopatry. A już wkrótce oddamy do użytku wieżę z dwiema salami konferencyjnymi, na 30 osób każda. Na dwóch górnych poziomach urządzone zostaną kawiarnie. Z tej na czwartym piętrze rozpościerać będzie się piękna panorama na cały kompleks termalny w Uniejowie. Gości na miejsce dowiezie przeszklona winda umieszczona na zewnątrz wieży kasztelu. Tuż obok powstaje też zbiornik z rybami i ptactwem wodnym.

Jako właściciel Zoo Safari Borysew pokazał pan, że jak nikt trafia pan w gust turysty. Hotel jest uzupełnieniem ogrodu?

Nasi goście, którzy nocują w Kasztelu Uniejów, otrzymują 50-procentowy upust na bilety wstępu do Zoo Safari w Borysewie. Myślę, że zechcą skorzystać, a do oddalonego o kilkanaście kilometrów ogrodu zoologicznego zainteresowani będą mogli dojechać rowerem z wypożyczalni, w której znajdą się też kije do nordic walking.

Materiał Promocyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.