Innocence Day Spa

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Innocence Day Spa

Materiał informacyjny

Innocence Day Spa to miejsce położone z dala od zgiełku miasta, gdzie w wyjątkowej i kameralnej atmosferze uwolnisz ciało od stresu, poprawisz swój wygląd i zadbasz o zdrowie. W swojej ofercie posiadamy strefę wellness z dostępem do sauny suchej, parowej i wanny jacuzzi oraz apartament do wynajęcia, który dostępny będzie już jesienią tego roku. Szeroki wybór zabiegów, rytuałów, a także masaży pozwoli na chwilę zwolnić i zregenerować ciało i umysł.

Strefa wellness jest idealnie dopasowana do wypoczynku i ukojenia zmysłów przy uspokajającej muzyce. Rytuały saunowe "Aufguss", a także spotkania dla dwojga na wyłączność lub w grupie przyjaciół dopełnią reszty.

Strefa redukcji stresu to bogaty program zabiegów pozwalających na zmniejszenie napięcia i pozbycie się negatywnej energii, która zdecydowanie przyczynia się do utrzymania w ciele długotrwałego stresu. Możesz go zredukować korzystając z naszych propozycji tj.: Refleksoterapia stóp, Sesja BARS czy Kamertony - terapia dźwiękiem. Dodatkowo spotkania w kameralnych grupach Pań, pozwolą powrócić do źródła swojej kobiecości podczas zajęć Gimnastyki słowiańskiej.

Strefa spa to zabiegi dla pań i panów, które zaspokoją każde potrzeby pielęgnacyjne. Powierz więc swoją twarz i ciało w ręce doświadczonych terapeutów. Tylko oni wykonają zabieg dopasowany do indywidualnych potrzeb. Wykonają go na produktach najwyższej jakości, przy pomocy relaksujących gestów i doskonałych masaży.

Promujemy zdrowy i zrównoważony styl życia. Podjęte współprace z terapeutami z zakresu pielęgnacji twarzy, ciała i zaufanie do kosmetyki holistycznej, pozwoliło stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie i poczuje się dobrze.

Nasz autorski/firmowy pakiet www.innocencespa.pl/pakiety/innocence-time/

Chcemy przekazać, że wszystko co potrzebujecie jest na wyciągnięcie ręki w Naszym Day Spa "Centrum Redukcji Stresu" #bliżejniżmyślisz !

Innocence Day Spa

ul. Kwiatowa 15
59-222 Gniewomirowice
Recepcja 537 006 006

www.innocencespa.pl/
Facebook
Instagram

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.