Jelena Blagojević, kapitan Developresu SkyRes Rzeszów: Jestem szczęśliwa i dumna ze swojej drużyny za walkę

Czytaj dalej
Fot. krzysztof kapica
Łukasz Pado

Jelena Blagojević, kapitan Developresu SkyRes Rzeszów: Jestem szczęśliwa i dumna ze swojej drużyny za walkę

Łukasz Pado

- Nie udało się nam wygrać pucharu, ale będziemy dalej pracować, nie odpuszczamy - mówi Jelena Blagojević, kapitan i przyjmująca Developresu SkyRes Rzeszów. Popularne "Rysice" przegrały 0:3 w finale Pucharu Polski siatkarek w Nysie z Chemikiem Police. Serbka zapowiada jednak, że jej zespół powalczy o mistrzostwo Polski.

Porażka w finale Pucharu Polski z Chemikiem Police 0:3, to chyba najbardziej bolesny akcent tego sezonu dla was?

Tak samo bolesny, jak pierwsza porażka z Chemikiem Police w tym sezonie. Boli to, jak grałyśmy, że nie robiliśmy na boisku tego, co powinnyśmy i tego, nad czym pracowałyśmy. Z drugiej strony był z Chemik, który grał świetnie, od obrony do ataku.

W wywiadzie przeczytasz m.in:

 • "Siatkówka nie jest sportem indywidualnym, tu każda jest ważna, ta która ma zero i ta która ma dwadzieścia punktów"
 • "Nie zagramy meczów ligowych, ale trener na pewno nie da nam odpocząć. Wierzę, że przepracujemy ten okres bardzo dobrze i w play-off odniesiemy sukces"
Pozostało jeszcze 79% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Łukasz Pado

Jestem dziennikarzem sportowym. Z Gazetą Codzienną Nowiny oraz portalem nowiny24.pl związałem się w 2003 roku. Sportem pasjonuję się od dziecka. Moją ulubioną dyscypliną jest piłka nożna, ale uwielbiam żużel, siatkówka, koszykówka, badminton, łyżwiarstwo szybkie, wszelkie sporty wrotkarskie. Szczególne miejsce w moich zamiłowaniach sportowych zajmują sporty walki: boks, judo, kickboxing, MMA, zapasy i inne. Dzięki pracy w Nowinach miałem okazję uczestniczyć w wielu fajnych wydarzeniach sportowych, zarówno międzynarodowych, ogólnopolskich i tych regionalnych, a także poznać sporą grupę znanych sportowców i trenerów.


W redakcji zajmuję się głównie siatkówką żeńską, sportami walki, piłką nożną oraz dyscyplinami mniej popularnymi, jak: badminton, łyżwiarstwo szybkie. Przygotowuję też cotygodniowy weekendowy kalendarzyk, czyli Sportowy Rozkład Jazdy. Oprócz pisania artykułów robię zdjęcia, a także materiały wideo.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.