Już od maja są w drodze. A teraz szykują skład na wycieczkę do Hiszpanii

Czytaj dalej
Fot. archiwum związku
Maria [email protected]

Już od maja są w drodze. A teraz szykują skład na wycieczkę do Hiszpanii

Maria [email protected]

Na szczęście nie ma limitu wieku, który sprawia, że wycieczki są już nie dla nas...Możemy na nie jeździć do późnej starości...

Emeryci i renciści korzystają z uroków lata. Zaczęli już w maju wczasami w Łazach. - Ośrodek wspaniały, po remoncie, jedzenie fajne, wróciliśmy zadowoleni - wylicza Urszula Szuba, prezeska związku. - Pojechaliśmy w w rękawiczkach i beretach, a skończyło się upałem...

Potem był Hel, a teraz część odpoczywa w Darłówku. W sierpniu w planach jest wycieczka do Krakowa, z przystankami m.in. w Wieliczce i Wadowicach oraz Częstochowie, a we wrześniu szykuje się wyjazd do Kołobrzegu. Nie ma problemu z chętnymi, wszędzie jest komplet. Bo ludzie chcą być razem, poznawać nowe miasta, zwiedzać zabytki i cieszyć się życiem.

Właśnie trwa kompletowanie składu na wycieczkę do Hiszpanii, która będzie od 10 do 19 września. Zapisały się jak dotąd 34 osoby, pojechać może 50. - Zachęcam - mówi prezeska. - To bardzo ciekawa podróż, z licznymi atrakcjami, świetnym programem zwiedzania.

Ci, którzy się wybiorą, mają szansę poznać uroki Paryża, wypocząć na hiszpańskiej plaży, zajrzeć do Barcelony i zwiedzić Genewę. Trzeba mieć na to 1 tys. 890 zł i do tego 45 euro na wstępy do muzeów. Szczegółowy program mają w związku emerytów i chętnie go udostępnią.

Można się kontaktować z zarządem Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów, tel. 52 397 41 56, ul. Mickiewicza 12a - dyżury są we wtorki i piątki od godz. 9 do 12.

Trzeba się pospieszyć, bo wolnych miejsc nie ma przecież tak wiele...

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.