Jakub Lesiński

Każdy kibic żużla musi to mieć!

W naszych specjalnych dodatkach przeczytasz, kiedy odbędą się m.in. lubuskie derby Fot. Mariusz Kapała W naszych specjalnych dodatkach przeczytasz, kiedy odbędą się m.in. lubuskie derby
Jakub Lesiński

Na początku przyszłego tygodnia mamy dla naszych Czytelników dwie niespodzianki! To ,,Niezbędnik kibica” oraz ,,Kalendarz żużlowy”

Te publikacje już wieloletnia tradycja ,,Gazety Lubuskiej”. Doskonale wiemy czym dla naszych Czytelników jest sport żużlowy i jak wiele dla nich znaczy. Dlatego razem z tradycyjnym, poniedziałkowym dodatkiem sportowym nasz Czytelnik dostanie także ,,niezbędnik kibica żużlowego”. Co w nim znajdzie? Dane wszystkich klubów ekstraligi, składy drużyn, kluby w jakich wcześniej występowali dani zawodnicy oraz średnie biegopunktowe, które „wykęcili” w poprzednim sezonie. Zaprezentujemy także opinie osób prowadzących zespoły, czyli trenerów oraz menadżerów, którzy ochoczo wypowiedzieli się w kwestii celów i założeń na nadchodzące rozgrywki. Wytypujemy i opiszemy też gwiazdy poszczególnych ekip.

Naszymi drużynami, czyli Ekantor.pl Falubazem i Stalą zajmiemy się znaczne szerzej i bardziej precyzyjnie. Ocenimy ich szanse i możliwości przed sezonem 2017. Uznany i ceniony w środowisku żużlowym ekspert, w którego wcieli się znany dziennikarz i komentator speedwaya w jednej ze stacji telewizyjnych podzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami i przemyśleniami. Warto będzie zapoznać się z jego opinią. To nie wszystko. Zaprezentujemy też opinię naszego stałego felietonisty i komentatora Szymona Kozicy. To wszystko już w najbliższy poniedziałek!

Dzień później, czyli we wtorek czeka na Państwa kolejna niespodzianka! To kalendarz żużlowy 2017. Obejmuje on wszystkie ważniejsze imprezy, jakie odbywają się w kraju, szczególnie uwzględniając tory w Zielonej Górze i Gorzowie. Kibic znajdzie tam terminarz rozgrywek ekstraklasy, ale nie tylko, bo również niższych lig. Nasz terminarz obejmuje też cykl dwunastu turniejów Grand Prix, które wyłonią indywidualnego mistrza świata. Fani zobaczą kiedy są finały mistrzostw w kategoriach młodzieżowych. Słowem, dostaną komplet informacji w ładnym wydaniu graficznym. To wszystko już w najbliższy wtorek w ,,Gazecie Lubuskiej”!

Jakub Lesiński

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.