Kibice się cieszą. Mundial w każdej knajpce w Bydgoszczy!

Czytaj dalej
Fot. Jacek Smarz
Wojciech Mąka

Kibice się cieszą. Mundial w każdej knajpce w Bydgoszczy!

Wojciech Mąka

Nie będzie kłopotu z oglądaniem mundialowych rozgrywek w tym roku w pubach w mieście. Restauratorzy postawili to sobie za punkt honoru.

Coraz mniej czasu zostaje na zorganizowanie na terenie „Zawiszy” przy ul. Gdańskiej - przed głównym wejściem - tegorocznej Strefy Kibica, w której będzie mozna oglądac relacje z rozgrywek mundialowych w Rosji. Mistrzostwa świata 2018 ruszają 14 czerwca, ale dopiero wczoraj w urzędzie miasta zakończono przyjmowanie ofert od firm, które mają strefe Kibica zorganizować - od A do Z.

Oczywiście, jeszcze nie wiadomo, jaka firmę ratusz wybierze. Przetarg ogłoszono późno, bo - jak tłumaczył Łukasz Krupa, dyrektor biura promocji UM - późno stawki za retransmisję swojego sygnału podała Telewizja Polska.

Dotychczasowe miejskie Fan Zony organizowane przy okazji Euro 2012 czy Mistrzostw Świata w Siatkówce Mężczyzn przyciągały tysiące kibiców pragnących wspólnie przeżywać sportowe emocje. Nic dziwnego, że bydgoscy restauratorzy postawili sobie za punkt honoru wyświetlanie rozgrywek. Ile puby muszą zapłacić? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Wojciech Mąka

Zajmuję się szeroko pojętą tematyką sądowa i policyjną - od relacjonowania procesów po sprawy kryminalne . Nie stronię także od opisywania spraw związanych z samorządem - zwłaszcza w kontrowersyjnych aspektach. Prywatnie jestem miłośnikiem historii II wojny światowej na jej europejskich teatrach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.