Jarosław Miłkowski

Kilkuset policjantów zrobiło nalot na dziuple samochodowe w regionie. To była akcja na niespotykaną dotąd skalę

Kilkuset policjantów zrobiło nalot na dziuple samochodowe w regionie. To była akcja na niespotykaną dotąd skalę Fot. poscigi.pl
Jarosław Miłkowski

Polscy i niemieccy policjanci pracują nad dużą sprawą związaną z przestępczością samochodową. Najpóźniej jutro Centralne Biuro Śledcze Policji powie, czego funkcjonariusze szukali w naszym regionie.

– Na razie mogę powiedzieć, że była to akcja na niespotykaną dotąd skalę. Brało w niej udział kilkuset policjantów z Polski i Niemiec. Cała akcja odbywała się na terenie Lubuskiego – mówiła nam wczoraj kom. Iwona Jurkiewicz, rzecznik Centralnego Biura Śledczego Policji. We wtorek funkcjonariusze z obu stron Odry przeprowadzili naloty na dziuple w magazynach i warsztatach w Gorzowie oraz w innych miejscowościach naszego regionu.

 • Gdzie była akcja policji?
 • Ile osób zostało zatrzymanych?
 • Gdzie trafiły auta?
Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.