Klimatyzacje i pompy ciepła. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Klimatyzacje i pompy ciepła. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów

Materiał informacyjny

Pracownicy firmy „Klimatoznawcy” służą wszelką pomocą zarówno w doborze urządzeń, jak i sposobie montażu zarówno klimatyzacji jak i pomp ciepła, wszystko po to, aby efekt końcowy w pełni odpowiadał Państwa oczekiwaniom.

W przypadku pojawienia się ograniczeń montażowych, takich jak np. określone wymogi spółdzielni mieszkaniowej, prosimy o przekazanie tych informacji, a nasi specjaliści dobiorą rozwiązanie o odpowiednich parametrach.

Naszym klientom proponujemy atrakcyjne sposoby finansowania zakupów w formie kredytu lub leasingu.

KLIMATYZACJE:

Odpowiedni dobór mocy to podstawa

Aby dokonać wstępnego doboru mocy klimatyzatora należy podzielić powierzchnię pomieszczenia (w metrach) przez 10.
Otrzymany wynik jest to przybliżona wymagana moc urządzenia wyrażona w kW, np. salon o powierzchni 50 m2 / 10 = 5,0 kW.

Sprzedaż oraz montaż urządzeń klimatyzacyjnych

Zajmujemy się dostarczeniem do klienta wszystkich dostępnych na rynku rozwiązań klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, w skład których wchodzą:

Współpracujemy z producentami, którzy są światowymi liderami z zakresu produkcji urządzeń HVAC. W swoim zespole zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu wysokiej jakości montaż klimatyzacji, uruchomienie i gwarancyjny serwis klimatyzacji zakupionych urządzeń. Wypracowane przez nas rozwiązania są niezwykle skuteczne i korzystne na każdą kieszeń.

POMPY CIEPŁA

100% Panasonic – kwintesencja japońskiej technologii

Panasonic to wiodący dostawca rozwiązań z zakresu ogrzewania i chłodzenia. Gromadząc doświadczenia od ponad pięciu dziesięcioleci i sprzedając produkty do ponad 120 krajów świata, firma Panasonic zbudowała czołową pozycję w branży.

Sprzedaż oraz montaż pomp ciepła firmy Panasonic

Przedstawiamy pompy Aquarea Generacji H o mocy od 3 kW do 16 kW. Jednostki o małej wydajności zaprojektowane specjalnie dla domów energooszczędnych charakteryzują się doskonałym współczynnikiem COP = 5 (dla mocy 3 kW).
Wyższa efektywność energetyczna – klasa A++

Warto dodać, że firma Panasonic odznaczyła Klimatoznawców tytułem „Panasonic PRO Partners". Świadczy on o najwyższym zaufaniu do naszej firmy oraz daje możliwość wydawania 5 letniej gwarancji na urządzenia marki Panasonic.

Aquarea: nowa generacja energooszczędnych instalacji grzewczych i CWU

Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technicznym i zaawansowanym algorytmom sterowania, pompy tej serii utrzymują wysoką wydajność i sprawność nawet w temperaturze -7°C i -15°C. Oprogramowanie pomp ciepła Aquarea można skonfigurować odpowiednio do wymagań domów energooszczędnych w celu maksymalnego zwiększenia efektywności energetycznej. Urządzenia serii Aquarea mogą pracować niezależnie od warunków atmosferycznych, przy temperaturach powietrza rzędu nawet -28°C (wyłącznie T-CAP). Kompaktowa budowa jednostki zewnętrznej bardzo ułatwia instalację.

Moduły All-in-One: kompaktowe i łatwe w instalacji

Niewielkie wymiary urządzenia umożliwiają instalację w ograniczonej przestrzeni. Dodatkowo firma Panasonic stworzyła serię sterowników umożliwiających regulację w dwóch strefach grzewczych w układzie kaskadowym i biwalentnym. Aquarea All-in-One to nowa generacja pomp ciepła firmy Panasonic przeznaczonych do ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej. Seria Aquarea T‐CA P obejmuje najnowsze na rynku pompy ciepła zdolne utrzymać znamionową wydajność grzewczą nawet w bardzo niskich temperaturach rzędu -20°C (*). Pozwala to na uzyskanie optymalnego współczynnika sezonowej efektywności energetycznej. Aby zapewnić stabilną pracę, pompy ciepła są poddawane próbom w temperaturze zewnętrznej -28°C.

Tu podaj tekst alternatywny
INNI WYSTAWCY TARGÓW MIESZKANIOWO-WNĘTRZARSKICH


Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.