KOD w prokuraturze donosi na premiera

Czytaj dalej
Fot. Jarosław Miłkowski
Jarosław Miłkowski

KOD w prokuraturze donosi na premiera

Jarosław Miłkowski

Przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji pojawili się we wtorek, 12 kwietnia w prokuraturze w Gorzowie. W jakim celu? Złożyli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez premier rządu Beatę Szydło.

KOD-owcy zarzucają jej niedopełnienie obowiązków. Chodzi o to, że Rządowe Centrum Legislacyjne nie opublikowało wyroku Trybunału Konstytucyjnego w Dzienniku Ustaw (chodzi o wyrok dotyczący nowelizacji ustawy o trybunale). Podobne zawiadomienia - już ponad 1 tys. - sympatycy KOD-u składają też w innych częściach Polski.

Jarosław Miłkowski

Jestem dziennikarzem gorzowskiego działu miejskiego "Gazety Lubuskiej". Zajmuję się tym, co na co dzień dzieje się w Gorzowie - opisuję to, co dzieje się w magistracie, przyglądam się miejskim inwestycjom, jestem też blisko Czytelników. Często piszę teksty o problemach, z którymi mieszkańcy przychodzą do naszej redakcji w Gorzowie (Park 111, ul. Sikorskiego 111, II piętro). Poza tym bliskie mi są tematy związane z Kościołem. Od dzieciństwa jestem też miłośnikiem żużla, więc zajmuję się też tą dyscypliną sportu. Gdy żużlowcy rozgrywają sparingi, turnieje szkoleniowe a także jeżdżą w turniejach za granicą Polski, wybieram się tam z aparatem fotograficznym.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.