Kończymy głosowanie. Zostały już ostatnie godziny na oddanie głosu

Czytaj dalej
know

Kończymy głosowanie. Zostały już ostatnie godziny na oddanie głosu

know

W piątek kończymy głosowanie kibiców w 56. Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców w województwie lubelskim.

Już tylko dzisiaj, do godziny 21, możecie oddać głos na swoich ulubionych zawodników (w kategorii senior i junior), trenerów oraz drużyny. Pamiętając głosowania Czytelników w poprzednich latach wiemy, że właśnie w ostatnich godzinach zabawy może się jeszcze wiele zmienić w klasyfikacjach.

Wśród seniorów w czwartek prowadził taekwondoka Marcin Wronowski z MKS Lewart AGS Lubartów. Ale o końcowe zwycięstwo nie mógł być jeszcze pewien. W rywalizacji juniorów najwięcej głosów miał Karol Kręt z UKS Moto-Kart Energetyk Biłgoraj. Ale przewaga młodego zawodnika nie była bezpieczna.

ZOBACZ WYNIKI FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO:

->> TRENER ROKU

->> DRUŻYNA ROKU

->> SPORTOWIEC JUNIOR

->> SPORTOWIEC SENIOR

Ciekawie jest także w głosowaniu na najpopularniejszego trenera. Wczoraj prowadził Leszek Grzyb z SFC OPTIMA, MKS Orlęta 1925 Dęblin, ale tuż za nim byli dwaj rywale. Do ostatniej chwili może rozstrzygać się także sprawa zwycięstwa w kategorii “drużyna”, w której przewodziły wczoraj piłkarki ręczne KMKS Kraśnik.

Spotkanie kapituły

Dzisiaj zakończymy również przyjmowanie głosów od członków kapituły, w ręce której w tym roku powierzyliśmy wybór tradycyjnej dziesiątki Najlepszych sportowców naszego województwa. W redakcji Kuriera Lubelskiego spotka się prezydium kapituły pod przewodnictwem wicemarszałka województwa Krzysztofa Grabczuka i oficjalnie potwierdzi wyniki 56. Plebiscytu.

Zapraszamy na Bal

Wyniki głosowania kibiców oraz wybór kapituły, w tym to najważniejsze nazwisko, czyli zwycięzcy 56. Plebiscytu, ogłosimy 12 stycznia, tradycyjnie podczas uroczystego balu. W tym roku środowisko sportowe zapraszamy w gościnne progi Atelia Banquet & Catering Centre.

Ponieważ wielokrotnie byliśmy pytani o możliwość uczestniczenia w finałowej gali, w tym roku zapraszamy również kibiców. W redakcji Kuriera Lubelskiego oraz poprzez serwis kupbilecik.pl są do nabycia wejściówki na Bal Mistrzów Sportu - w cenie 200 zł za osobę.

Z naszej strony gwarantujemy niezapomniany wieczór, szampańską zabawę w doskonałym towarzystwie i wykwintne menu.

know

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.