Rajmund Wełnic

Koniec dziur na ulicy Koszalińskiej. Początek remontu w Szczecinku

Tak wygląda ulica Koszalińska na wysokości Zespołu Szkół Technicznych - nawierzchnia od dawna wymagała remontu Fot. Rajmund Wełnic Tak wygląda ulica Koszalińska na wysokości Zespołu Szkół Technicznych - nawierzchnia od dawna wymagała remontu
Rajmund Wełnic

Z małym poślizgiem rozpoczyna się renowacja - i tak już opóźniona o rok - ulicy Koszalińskiej w Szczecinku. Zmotoryzowani już nie mogą się doczekać.

Aby być precyzyjnym, remont nie dotyczy całej, ale części ulicy Koszalińskiej w Szczecinku: od ronda przy obwodnicy koło Tesco do skrzyżowania z ulicą Myśliwską. To około 400 metrów drogi w bardzo kiepskim stanie.

- Powiat szczecinecki przekazał plac budowy firmie, która przeprowadzi remont ulicy Koszalińskiej - mówi Piotr Rozmus, rzecznik prasowy starosty. - Stało się to później niż pierwotnie zakładano, ale najważniejsze, że prace rozpoczną się już niebawem.

Pozostało jeszcze 76% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.