Rajmund Wełnic

Kontrole w szkołach w Szczecinku. W kilku wydano za dużo

Okazuje się, że nie tylko Jerzy Kania (na zdjęciu) wydał na dodatki motywacyjne dla nauczycieli więcej niż mógł Fot. Rajmund Wełnic Okazuje się, że nie tylko Jerzy Kania (na zdjęciu) wydał na dodatki motywacyjne dla nauczycieli więcej niż mógł
Rajmund Wełnic

Nie tylko w I Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinku najpewniej doszło do złamania dyscypliny budżetowej. W kolejnych pięciu szkołach średnich stwierdzono przekroczenie planu wydatków.

Szczecineckie starostwo kontrolę wydatków aż dziewięciu swoich placówek oświatowych zarządziło po tym, jak przekroczenie dyscypliny finansowej stwierdzono w I LO im. księżnej Elżbiety. Audyt potwierdził, że kłopoty z utrzymaniem wydatków w ryzach miała w ostatnich latach większość szkół.

W czterech szkołach też przesadzili z dodatkami

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Rajmund Wełnic

Z lokalną prasą - najpierw Głosem Pomorza, a następnie Głosem Koszalińskim - jestem związany od 1995 roku. Do redacji trafiłem niemal prosto po studiach. Mam to szczęście, że mogę pisać o swoich pięknych rodzinnych stronach - Szczecinku i powiecie szczecineckim. Szczęśliwie żonaty z Martyną, jakżeby inaczej - mieszkanka Szczecinka. Wolny czas "pożerają" mi obecnie pociechy (Zuzia, 2009) i Felek (2015). Zaciekły kibic piłkarski.


Mieszkaniec Szczecinka od urodzenia, z tym miastem związany razem z rodziną na dobre i złe. Pisałem o Szczecinku i powiecie szczecineckim w Głosie Pomorza, a obecnie w Głosie Koszalińskim, naszym dodatku Głosie Szczecinka oraz na portalach gk24.pl i szczecinek.naszemiasto.pl Z wykształcenia i zamiłowania historyk, więc dzieje regionalne zajmują dużo miejsca w mojej działalności. Cenię sobie interakcje i współpracę z Czytelnikami, którzy współtworzą nasz portal. Piszę dla Nich, z Nimi i o Nich

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.