Izabela Krzewska

Korupcja w podlaskim NFZ. Łapówki czy prezenty - to oceni sąd

Dowodem w sprawie były nagrania z kamer zamontowanych w gabinecie L. przez agentów CBA oraz materiały z kancelarii tajnej Fot. Archiwum Dowodem w sprawie były nagrania z kamer zamontowanych w gabinecie L. przez agentów CBA oraz materiały z kancelarii tajnej
Izabela Krzewska

W Sądzie Okręgowym w Białymstoku zakończył się w piątek proces odwoławczy w sprawie korupcji w podlaskim oddziale NFZ.

Za przyjmowanie łapówek został skazany były wicedyrektor ds medycznych - Grzegorz L. Niekorzystne wyroki usłyszało też dwóch mężczyzn, którzy mieli wręczyć mu korzyść majątkową. Odwołały się wszystkie strony. Wyrok 9 listopada.

W dalszej części artykułu dowiesz się m.in.:

 • Jakiego okresu sięgają zarzuty,
 • Co ustalili śledczy na temat sprawy,
Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Izabela Krzewska

Socjolog z wykształcenia. Z zawodu - dziennikarz. W Gazecie Współczesnej pracuję od 2009 roku, a w niedługim czasie dołączyłam również do zespołu Kuriera Porannego. Od początku na łamach naszych dzienników i na portalach internetowych www.wspolczesna.pl i www.poranny.pl zajmuję się głównie tematyką prawną. Relacjonowanie ważnych procesów, sprawy kryminalne, wypadki, pożary, raporty  o przestępczości, historie z życia wzięte... To obszar dziennikarstwa, który - mam nadzieję - dostarcza moim Czytelnikom nie tylko wielu emocji, ale także wiedzy o zmieniających się przepisach prawnych i zagrożeniach dla ich bezpieczeństwa. Staram się, aby każdy materiał był rzetelny, zrozumiały, ale też sprawnie napisany. Bo nawet najbardziej niezwykła ludzka opowieść "blednie" pod nieciekawym piórem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.